Toshiba Nowości 2014 - czyli nie produkujemy telewizorów, produkujemy ...dobre telewizory !

Karpaj

New member
Bez reklam
Jest taka możliwość, kwestia jedynie aby dokupić do wszystkich używanych złączy które są na panelu tylnym przejściówki kątowe.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie wieszać na lince.
Masz na myśli wieszak Lava 442 ?
Bo przynajmniej 1 cm musi być wolnej przestrzeni dla cyrkulacji powietrza.
 

TV_Maniak78

New member
Tv byłby genialny - lecz od momentu sparowania z telefonem nie działa / wiesza się smart/blokuje się na trybie demo. Jeśli samsunga można skalibrowac tak jak piszą w testach to drugi raz bym się nie zastanawiał i brał samsunga - smart bogaty i działa (pponad 100 aplikacji vs kilkanaście). tv nie traci kontaktu z siecią a serwis wiedząc o problemie (zgloszenia od 2013 dla serii l7) nie olewa klientów ... to jest skandal ze sprzedają te tv traktując klientów jak beta testerów. A jeszcze większy skandal ze nie naprawiają zgłoszonych błędów. Nigdy więcej toshiby (w na szczęście nie będzie to dane, bo z powodu braku chętnych tośka wycofuje się z produkcji TV). Mam chwile na zastanowienie się - chyba jednak oddam i wymienię na Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

marcin7979

New member
Spróbuj po aktualizacji zrobić reset tv, poustawiać podstawowe rzeczy w menu startowym po czym wyłącz go pilotem i odetnij zasilanie na jakiś czas. Sieć konfigurowałem ze wspomaganiem ale wcześniej konieczna była dodatkowa zmiana w zaawansowanej konfiguracji sieci IP i DNS na auto. Odpukać u mnie wszystko działa idealnie. Tv w ogóle się nie rozłącza z routerem mimo że router często zrywa połączenie z netem. Widi jak i sterowanie YT z komórki działa u mnie stabilnie (próbowałem tylko na ostatnim sofcie 09 )
 
Do góry