Toshiba dobry wybor?

RallaN

New member
wielkość pokoju ? 5x4
preferowana marka? Toshiba
preferowana wielkość ekranu ?40cali
jaki sygnał ?kablowka UPC,Wyjście video (tv-out), wyjście Video HDTV, 2x wyjście DVI w karcie graficznej
jaka odległość od ekranu ? 3m-4
jakie urządzenia do podłączenia?
Glownie wykorzystanie PC,PS3 i oglądania filmow DVD,kablowka UPC
jaka klasa cenowa?2400
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? 50/50
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
srednie
ile osób zasiada przed telewizorem?
Max 2 osoby
Jaki masz ulubiony program? Sport
jaki masz telewizor?
BRAK
Ma stać czy wisieć? STAC
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Kolory i jakość obrazu,nasycenie barw,uwielbiam idealny obraz
Czego oczekujesz od telewizora ?abym mogl go podlaczyc do komputera,do konsoli abym mogl grac w jak najlepszej rozdzielczości nie tylko na PC ale tez Konsoli i oglądać filmy na wmiare dużym ekranie w jakosci HD a druga osoba mogla ogladac spokojnie TV
Full Hd czy HD ready ? Full HD
Czy masz swoich faworytów? Toshiba 40LV685
Toshiba 40LV733

Zastanawiam sie nad kupnem jednego z nich ktory bedzie lepszym rozwiazaniem dlamnie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy tych warunkach powinno być extra.
Sprawdź jeszcze
http://hdtv.com.pl/forum/lcd/52681-toshiba-40xv733-test.html
kolory nie są przesycone
004_P1110571.JPG
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Na Toshibę nie warto. Kontrola jakości w fabryce jest najbardziej szczegółowa ze wszystkich producentów. Najwięcej odrzuceń matryc. Te które odrzuca Toshiba ze względu na zanieczyszczenia są stosowane u konkurencji.
Ja na pewno nie przedłużałbym gwarancji na Toshibę, bo to po prostu strata kasy.Po prostu mało awaryjne TV.
Co do jakości obrazu tego TV to jest świetna.
Ostrość zdecydowanie lepsza niż w Samsungu 40C550, kolory też bardzo naturalne.
Świetna jakość SD, dzięki mocnym tunerom kablowymi naziemnym.
 

RallaN

New member
Model zakupiony juz 2 dzien.Sprzedawca chcial mnie naciagnac na jeszcze inna gwarancje ktora niewiadomo co daje bo ta jest tylko 3 letnia producenta.Dostalem rabat 160zl akurat doplacilem 30 i jest 3 letnia gwarancja.Zastanawiaja mnie najbardziej optymalne ustawienia jak narazie do TV SD
 

lostDesper

New member
kolego możesz powiedzieć na który model się zdecydowałeś? Myślałem nad Toshibą 40LV733 do PS3 dla brata, a cena nie jest za wysoka. Pozdrawiam
 

RallaN

New member
Wybralem 40LV685D do PS3 TV no i jeszcze kompa podlacze ale to jak dokupie listwe.Jak dlamnie produkt badzo dobry Wielkosc jest w sam raz napewno nie zamala.Wyglad bardzo fajny tylko pilot bardzo prosto wyglada.TV ogladam narazie przez eurozłacze a wyglada b.dobrze,gry na Ps3 idealne, kolory i obraz nieraza po oczach.
 
Do góry