toshiba czy panasonic

BzykM

New member
Adzia1 napisał:
oraz brak PIP i PAP to nie wybaczalne jak na tak drogi telewizor.

A po co Ci te PIPy i PAPy, ja w starym telewizorze mając te udogodnienia skorzystałem z nich może kilka razy przez kilka lat, więcej w tym reklamy niż pożytku. Plazmy nie kupiłem gdyż bałem się wypalonych nieruchomych elementów. Coś za coś, postawiłem na Tośkę i nie żałuję. U mnie obraz bardzo dobry, a w HD rewelacyjny.
 

deXid

New member
tyczy sie wszystkich lcd tv

panasonic:

-bardzo proste menu obslugi, malo funkcji, malo funkcji poprawiajacych obraz wyswietla w zasadzie surowy sygnał, BARDZO SLABA CZERN

toshiba:
-menu rozbudowane lub bardzo rozbudowane, funkcje poprawiajace obraz, niektore modele jak r3500 swietnie radza sobie z czernia


tak wyglada porownanie najbardziej elementarne, nie wnikajace w szczególy ;)
moim zdaniem panasonic jest dla staruszkow ktorzy lubia wlaczych i niech gra, a toshbami mozna sie bawić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic - słaba czerń:

035_P1040179.JPG


Kup Pioneera -tam zawsze wszystko gra i cena obecnie jest extra
 

Siloss

New member
Witam! Kupiłem kilka dni temu Tośkę Z3030DG 37". Obraz super wyraźny ale czerń nie powala. Lekkie świecenie na obrzeżach ramki ale nie jest to bardzo denerwujące. Na niewątpliwy minus - brak dekodera MPEG4 - szkoda. Poza tym jestem zadowolony :eek:k:
 

Adzia1

New member
Siloss napisał:
Witam! Kupiłem kilka dni temu Tośkę Z3030DG 37". Obraz super wyraźny ale czerń nie powala. Lekkie świecenie na obrzeżach ramki ale nie jest to bardzo denerwujące. Na niewątpliwy minus - brak dekodera MPEG4 - szkoda. Poza tym jestem zadowolony :eek:k:
------------------------------
Z3030 na obrzeżach nie ma czerni a fiolet, dlatego wybrałem ZF 355, który nie świeci fioletem patrząc z boku. Funkcje Toski które opisujecie są w innych na stałe włączone n.p. focus - włączenie mono, albo zbędne w plaźmie - poleprzacze obrazu. A jeżeli chodzi o audio to powinien być eqalizer a nie jakieś tam podbinie basów, włączenie basów i jeszcze jakieś tam nie wiadome basy (niskie, wysokie, wyłączone).
PIP jest super jak sie ogląda na raz n.p. 2 mecze albo F1 z Polsatu i z Premiery (tabelki), nie wspomne o długich reklamach Polsatu i TVN.
 
Ostatnia edycja:
Do góry