Toshiba Camileo X-400

zapper

New member
Mam pytanie, zastanawiam się nad kupnem kamery. Nie mam jednak zbyt wielu środków na ten cel, więc profesjonalne urządzenie odpada. Na zakup mogę przeznaczyć do 700 złotych. W internecie znalazłem kamerę Toshiba Camileo X-400 za 695 złotych i zastanawiam się nad jej kupnem, choć wolałbym poznać opinię doświadczonych użytkowników czy warto ją kupić, bądź czy jest lepszy sprzęt za podobną cenę. Poniżej przedstawiam opis urządzenia ze sklepu internetowego:

Nowa kamera CAMILEO X400, obsługująca format Full HD, jest optymalnym narzędziem do rejestrowania unikatowych wydarzeń. Nawet przy niedostatecznym oświetleniu można nagrywać imponujący obraz wideo z intensywnymi kolorami dzięki technologii BSI zwiększającej czułość na światło. Powiększenie optyczne 23x umożliwia zarejestrowanie jeszcze większej ilości szczegółów nagrywanego obrazu, a powiększenie cyfrowe 120x pozwala nagrywać nawet najmniejsze detale. Podkreśl znaczenie unikatowego wydarzenia, korzystając z nowej kamery CAMILEO X400.
Najważniejsze funkcje
Rozdzielczość wideo Full HD (1080p)
Cyfrowa kamera wideo o rozdzielczości HD zgodna ze standardem H.264
Czujnik CMOS 5 mln pikseli (zdjęcia maksymalnie 16 mln pikseli)
Technologia czujników BSI
Ekran dotykowy o przekątnej 3 cale (7,6 cm) w formacie 16:9
Powiększenie: optyczne 23x/cyfrowe 120x
Electronic Image Stabiliser (EIS)
Złącze HDMI i USB
Gniazdo mikrofonu
Pause button
Śledzenie twarzy/wykrywanie uśmiechu
Wykrywanie ruchu/zmniejszona prędkość
Wykonywanie zdjęć podczas nagrywania wideo
Funkcja edycji wideo (wycinanie i zapisywanie)
CAMILEO Uploader
Toshiba Camileo X400 posiada 5 megapikselowy sensor CMOS. X400 nagrywa pliki video HD 1080p.Camileo X400 dysponuje pamięcią flash o pojemności 128 MB, slot na kartę pamięci SD, 23-krotny zoom optyczny, 120-krotny zoom cyfrowy oraz stabilizator cyfrowy video. zapewni wyraźny, nasycony obraz. 3" dotykowy ekran, funkcje detekcji twarzy oraz tryb edycji video

Z góry dziękuję za pomoc ;).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do takich celów to ok:

[youtube]Rt-MWdPXnGo[/youtube]

[youtube]vZDNLprqGvc&feature[/youtube]
 

zapper

New member
Głównie tak, tzw. do codziennego użytku. Bo zamierzam nią rejestrować wycieczki krajoznawcze i ewentualnie tworzyć wideo recenzje niektórych produktów (przy czym one miałyby miejsce w mieszkaniu).
 
Do góry