Toshiba 55WL768

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- rewelacyjny wygląd (projektowany przez specjalną firmę Jacob Jensen Design)
001_P1200001.JPG


Toshiba Polska - 55WL768
002_P1200002.JPG

- bardzo cienki
- pełne wyposażenie łącznie z 3D
- błyszcząca matryca
021_P1190999.JPG


- świetna płynność z uwagi na Resolution +
013_P1200041.JPG


-mały inpu lag
005_P1200178.JPG


006_P1200180.JPG


- dobra czerń i kąty boczne
020_P1200210.JPG


- znakomite skalowanie
- mały pobór mocy
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bardzo dobrze usuwa przeplot
017_P1200101.JPG


obraz stabilny
021_P1200107.JPG


bardzo dobre skalowanie w SD
003_P1200239.JPG


zaś HD bez zarzutu:
015_P1200157.JPG


i Cena specjalna dla niebieskich.
Jedynie musisz pamiętać o kalibracji.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Pełen internet dostepny z wbydowanego Wifi, a nie tylko Youtube:)
Przeczytaj test modelu VL748, WL to wyższa seria, tak więc nie ma jak w modelu VL niedociągnięc w podświetleniu.
http://www.hdtv.com.pl/forum/toshib...a-zmienila-dotychczasowa-mysl-projektowa.html
Jakośc SD-najlepsza na rynku.
To mozna powiedzieć slepo o każdym modelu z procesorem MetaBrain i tech Resolution Plus.
1sztuka okularów w zestawie.
Produkt z Polski, znaczy mniej awaryjny i wyprodukowany w nowszej niz konkurencja fabryce.
 

krzysr

New member
Zaobserwowałem jedną rzecz. Użytkownicy wypowiadają się bardzo dobrze o tej Toshibie natomiast w sieci jest sporo juz testów które średnio oceniają ten model. Dlaczego?
 

kapsell

New member
Bez reklam
Zaobserwowałem jedną rzecz. Użytkownicy wypowiadają się bardzo dobrze o tej Toshibie natomiast w sieci jest sporo juz testów które średnio oceniają ten model. Dlaczego?

Slusznie zaobserwowales, i sam odpowiedz sobie na to pytanie... Sam uzytkuje juz drugi model Toshiby (ale nie wl) i jestem ciagle pod wrazeniem jakosci.
 

linek1980

New member
Troszkę sie podepnę ale mam ogromną prośbę o pomoc. Jestem - a właściwie to byłem posiadaczem ZV653 i generalnie z jakości obrazu byłem /jeszcze jestem/ baaaaardzo zadowolony - jednak TV miał wadę i po wizycie w serwisie zapadła decyzją o jego wymianie. Pan z serwisu powiedział, że wymiana będzie na TV z podobnej klasy lub za dopłatą na coś innego. Bardzo bym chciał mieć TV który nie cofnie się z jakością obrazu a już widzę że obecne modele to krawędziowe led-y. Poradźcie co robić walczyć w serwisie żeby szukali ZV-ki ?, Brać VL-kię ? Dopłacać do WL753 ? Kiki TV był brany u ciebie odpuściłem rękojmię czym tobie jako sprzedawcy zaoszczędziłem problemu więc myślę że jesteś szczególnie zobowiązany do udzielenia rzetelnej odpowiedzi.
 

krzysr

New member
Proszę o Wasze wrażenia dotyczące dotykowego menu. Czy działa sprawnie i szybko? Oglądałem na szybko WL768 w MM i miałe wrażenie że bardzo precyzyjnie trzeba trafić w te dotykowe przyciski.
 
Do góry