toshiba 55wl753

ktp

New member
Witam.
Mam pytanie do posiadaczy ww. W pewnym sklepie jest bardzo atrakcyjna cena tego modelu 6500 zł. Ale stojący obok model Samsunga daje obraz o niebo ostrzejszy (prezentacja toshiby gdzie twarz modelki w tośce się lekko zlewa-rozmywa a w samsungu widać fakturę skóry) dlatego moje pytanie czy warto kupić ten tv czy lepiej kupić mniejszy np philips 46 7605 lub sharp 46 le810(samsung odpada ze względu na dźwięk)? Odległośc do tv to około 3 m i wiem, że to mało ale aktualnie mam sharpa 42x20 i wydaje si się już za mały. Czy powłoka w tośce powoduje odblaski ?
Pozdr
 

SATORO

New member
A Sharp to niby ma taki super dżwięk ? A tak w ogóle to żaden z podanych przez ciebie TV nie jest jakiś szczególnie dobry.
W rozmiarach 46" lepsze będą Philips 8605 lub Samsung od modelu C6500 w górę.
 
Ostatnia edycja:

ktp

New member
Odlegość TV od oglądjącego 3m, pokój bardzo słoneczny3x5m (ekspozycja południowa) światło słoneczne pada na tv z lewej strony czyli prostopadle do TV.
 

ktp

New member
1.Sorki ale w porównaniu z samsungiem w podobnej cenie to ma super dźwięk. 2. Wiem , że 8605 jest lepszy ale też za bardzo odbija światło. Dlatego skupiam się na TV bez glare lub minimalnie odbijających światło. Swoją drogą ciekawe czemu teraz prawie wszystkie wyższe modele robi się z powłoką szklaną ekranu. Przecież od początku to była najważniejsza przewaga LCD nad plazmami.
 

SATORO

New member
1.Sorki ale w porównaniu z samsungiem w podobnej cenie to ma super dźwięk. 2. Wiem , że 8605 jest lepszy ale też za bardzo odbija światło. Dlatego skupiam się na TV bez glare lub minimalnie odbijających światło. Swoją drogą ciekawe czemu teraz prawie wszystkie wyższe modele robi się z powłoką szklaną ekranu. Przecież od początku to była najważniejsza przewaga LCD nad plazmami.


Co do tego to się absolutnie zgadzam, też się właśnie zastanawiam czemu prawie wszystkie LED'y to lusterka :-? Mat rządzi :)


PS. A co do tego dżwięku to czy porównywałeś do modeli Sama conajmniej C6500 czy poniżej ?
 
Ostatnia edycja:

qhu

New member
Dlatego kazdy powinien dopasowac tv do swoich potrzeb. Ja mam lusterko, ale ogladam telewizje wieczorem i w nocy i jestem bardzo zadowolony.
 
Do góry