Toshiba 55L7453D błąd po ustawieniach fabrycznych

MironPN

New member
Witam wszystkich na forum.
Mam probmem mianowicie kupiłem wyżej wymieniony telewizor i się zacinal więc postanowiłem zrobić mu reset. Przed resetem YouTube Smart wszystko działało prawidłowo.
Po resecie wyświetla się w ogóle inne menu po kliknięciu domku i jak chce włączyć YT to wyświetla się napis
"Ta funkcja nie jest dostępna w trybie demonstracyjnym. Podłącz telewizor do internetu."
Albo to co na zdjęciu
" Brak ilustracji do tej usługi w trybie demonstracyjnym."
W menu sieć jestem połączony prawidłowo. Jest w trybie Dom a nie sklep nie wiem czytałem że wgranie oprogramowania pomaga ale nie wiem jak to zrobic.
Jak zrobić żeby to YT odpaliło znowu mi ?
Proszę o pomoc jakąś mądra głowę .
 
Ostatnia edycja:

MironPN

New member
IMG20231011185249_01.jpg
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Tv od dawna nie wspierany więc masz dwie opcje. Jeżeli zależy Ci tylko na YouTube to możesz próbować aktualizacji oprogramowania. Jeżeli jednak chciałbyś czegoś więcej niż tylko YouTube proponuję zakupic przystawkę smart na androidzie i to załatwi sprawę a tv dostanie drugie życie...
 

MironPN

New member
8.1.97.10.01.1 teraz takie ma
A gdzie znaleźć nowsze oprogramowanie
Możesz coś pomóc? Przed zresetowaniem wszystko działało więc myślę że ktoś to musiał zrobić oprogramowaniem
Tv od dawna nie wspierany więc masz dwie opcje. Jeżeli zależy Ci tylko na YouTube to możesz próbować aktualizacji oprogramowania. Jeżeli jednak chciałbyś czegoś więcej niż tylko YouTube proponuję zakupic przystawkę smart na androidzie i to załatwi sprawę a tv dostanie drugie życie...
 
Do góry