TOSHIBA 55L7453 czy PHLIPS 55PFS7109 ???

whome

New member
@Pastusiak
Napiszę zatem prościej, bo widzę, że umiejętności nadinterpretacji ci nie brakuje. Zobacz co zacytowałem. Ja się nie czepiam, tego że próbujesz wydać rozsądnie ciężko zarobione pieniądze. Gdzie ja o tym napisałem? Nie musisz tłumaczyć rzeczy oczywistych. Ja się czepiam, tego, że w "koło macieju" niczym mantrę powtarzasz, że zamówisz coś w sklepie internetowym i w razie czego odeślesz. Ile razy można o tym pisać? Przecież to nikogo nie interesuje co zrobisz z zamówionym "sprzętem". Myślisz, że jest inaczej, że kogoś to obchodzi? Oczekujesz akceptacji forumowiczów? Chyba każdy facet, który zamierza wydać zarobione pieniądze odesłałby telewizor gdyby się okazało, że nie spełnia on (telewizor) oczekiwań. Zatem podkreślę jeszcze raz, nie czepiam się tego, że udzielsz się w wątkach i podajesz fakty na temat konkretnych modeli telewizorów. Czasami nawet przydatne, za co dziękuję.
Czy teraz wyraziłem się jaśniej czy jeszcze coś wytłumaczyć?
 

geo78

New member
@Pastusiak
Kup H7000 jeszcze dziś lub jutro i testuj dzień i noc. W poniedziałek ostatecznie musze podjąć decyzję czy zostaje z Toshibą czy nie ;-)

@Karpat
testowałeś tv pod kątem DSE? Widziałem, że matryca dosyć równo podświetlona. Czerń chyba nie może być gorsza niż na IPSie? ;-)
 

Lossentur

New member
Odwiedzając ten temat liczyłem na nowe posty dotyczące Toshiby L7453 bądź Philipsa PFS7109, a tu powoli schodzimy na Samsungi :)

Każdy chce zdobyć jak najwięcej informacji przed zakupem nowego TV, ale nie zapominajmy, że jest forum, są podfora oraz odpowiednie tematy, a dyskusja o Samsungach nijak tutaj nie pasuje ;)
 
Ostatnia edycja:

szmydu

New member
Ten temat nie jest też w podforum philips i toschiba więc rozmowa o samsungach jest na miejscu :)

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszą formułą na świecie jest prezentacja telewizora w domu klienta.
Poproś o prezentację - nikt od Ciebie, nawet największy na świecie expert lepiej nie wybierze.
 
Do góry