toshiba 50l7335DG Kilka pytań

skresz

New member
Witam ma kilka pytań

Czy toshiba 50l7335D i toshiba 50l7335DG to jest to samo czy różnią się jakimiś funkcjami

Czy normalne jest że zacina się pilot, bardzo słabo łapie (jest to pilot z dwoma oczkami)

Czy toshiba nie miała wprowadzi do tego modelu Ipla

znacie jakieś strony do oglądania filmów które obsługuje ten telewizor

jaką macie obecnie wgraną wersję softu
 

Mixmich

New member
Pełna nazwa tego modelu to 50L7335DG, przy czym "g" oznacza rynek europejski bez Anglii, Rosji i Francji.
Iplę wprowadzają od jakiś 1,5 roku, po drodze wprowadzili wp.tv, vod.pl i tvn player, więc tak na prawdę i tak jest nieźle.
Filmy przez internet na stronach typu weeb.tv czy kinomaniak.tv nie pójdą na żadnym telewizorze z racji ograniczeń wbudowanych przeglądarek jak i braku odpowiedniej ilości pamięci operacyjnej w tv'kach.

Ostatni soft (nie pamiętam numeru) jest z 29.06.2013.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie spotkałem się z wersją D, spodziewam się że literówka gdzieś. Co najwyżej model może być przeznaczony na inny rynek niż europa.
Pilot bardzo słabo łapie przed aktualizacją. Po aktualce jest względnie płynny, może nie demon szybkości, ale problemów większych nie widziałem.

Ipla nie jest zapowiedzana, natomiast wiadomo że 3 polskie VOD dojdą w tym roku, a że jest tego już sporo, to spore szanse że ipla się pojawi - platforma ma być długo aktualizowana nowymi aplikacjami.

Iplex, onet.vod, i inne aplikacje vod :p Z przeglądarki transmisje nie pójdą.
 

paeru

New member
Bez reklam
Witam ma kilka pytań

Czy toshiba 50l7335D i toshiba 50l7335DG to jest to samo czy różnią się jakimiś funkcjami

Czy normalne jest że zacina się pilot, bardzo słabo łapie (jest to pilot z dwoma oczkami)

Czy toshiba nie miała wprowadzi do tego modelu Ipla

znacie jakieś strony do oglądania filmów które obsługuje ten telewizor

jaką macie obecnie wgraną wersję softu


"G" na pudełku napisane jest w nawiasie nad oznaczeniem modelu, stąd podejrzewam różnice w nazewnictwie w niektórych sklepach, to powinien być ten sam model.

Ostatnia wersja softu to 7.1.56.16.01.1.
 

skresz

New member
dzięki za odpowiedz bo już myślałem że jest toś nie tak

u was tez jest że przy zmianie kanałów przygasza i rozjaśnia się ekran oraz jak wchodzi się w smart dzieje się to samo

czy idą wam filmy po dlna u mnie nie rozpoznaje multimediów a jak podepnę po USB jest ok z tem samym filmem to jest ok

można gdzieś w necie znaleźć jakieś gotowe konfiguracje kolorów
 

skresz

New member
jeszcze jedno pytanie (może ktoś się skusi na odpowiedź) jak nagrać obraz z anteny naziemnej (podłączone mam tak kamery i pisze że funkcja niedostępna)


Co do cloudingu jak tutaj piszą to się niezgodzie bo jest bardzo mały
 
Do góry