Toshiba 47 " model Z 3030 - test

Status
Zamknięty.
Otrzymaliśmy wreszcie z Toshiba Polska model który ma być przebojem tej firmy.
89a50038442b783dmed.jpg


wykonany w Wielkiej Brytanii
76156ca37afc446fmed.jpg


dcc61d1f606335bdmed.jpg


Piękna podstawa obrotowa stanowi znakomity dodatek do profesjonalnego wyglau telewizora.

18756701385af9c7med.jpg


w caełj okazałości
47z3030d_01.jpg

i wyposażenie

fullhd.jpg
FULL HD


hdready.jpg
HD-READY


av_m100_hd.jpg
Active Vision M100 HD

pixelpro_v.jpg
PIXEL PROcessing V

wow_srs.jpg
BRILLANTER SOUND

slimspeaker.jpg
SLIM
24p_pulldown.jpg
24p PullDown

Lesen Sie mehr darüber ...
regza_link.jpg
Regza link

1080p.jpg
1080p HDMI Eingang

3hdmi.jpg
HDMI

dvbt.jpg


d98515a82b1066d1med.jpg


telewizor wyprodukowany w UK pobiera 325 W
0288ff7deb200c7emed.jpg


złącza na tylnej ściance
2a8fbea3dea45e60med.jpg


widok na całość złącz
a5a07f59d9e61288med.jpg


złącza boczne z prawej strony i obsługa manualna telewizora
7d6cc3d69f684cf7med.jpg


pilot wygodny , dobrze działajacy - nie trzeba wysiłku abywywołać funkcję
2213fb38ef4f92b1med.jpg


c5608a9c62957f27med.jpg


Świetnie współpracuje z komputerem podając pełną rozdzielość
0fa596bc2f4adfcdmed.jpg


Czcionki są bardzo wyraźne i czytelne
aec689a3ea4c6ddamed.jpg


b8b9b08f6c12f2bbmed.jpg


bardzo ładne i czytelne menu w języku polskim
602571c3fbe08fa1med.jpg


cdn.......​
 
No i dzisiaj wrzeszcie zobaczyłem na własne oczy 47z3030, wygląda super. Poprosiłem, włączyli mi obraz z naziemnej (nie był cudowny, ale też nic nie ustawialiśmy). Chciałem się przekonac o tych kątach... i co? i ja tam nic nie widzę, a już dokładniej to naprawdę trzeba szukać dziury w całym żeby wyszukiwać sobie że z boku źle widać. Być może jak się postawi obok plazmy to jest różnica..... ale kto w domu ma LCD i obok plazme ;). Tak więc decyzja zapadła.... i tu się zrobił problem.
Mianowicie, powiedzcie koledzy gdzie ją można kupić, tylko nie proponujcie sklepu dla idiotów bo tam cena.... bagatela 9999,00 PLN:hmm:. Tak wiec jak ktoś wie gdzie kupić w normalnych pieniądzch to proszę o rade.
Aha. Mieszkam w Świętokrzyskim.
Pozdrawiam
 
Witam
Sprawdz ceny na skąpiec.pl i ceneo.pl
W kazdym sklepie możesz zobaczyć kontakt do niego i wybrać ten najbliżej ciebie , czyli odebrać samemu lub czekać na przesyłke.
Ceny : od 7799 - 9000 zł .

Pozdrawiam
 
Mam podlaczonego kompa po d-sub z ta toska i po ustawieniu rozdzielczosci 1920 na 1080, pulpit jest wiekszy od ekranu za to po ustawieniu 1200 na 1024 filmy 720p sa mocno splaszczone. Jaka powinna byc ustawiona rozdzielczosc na PC. Czy jest to wina za slabej karty graficznej [ mam radeona 9200 ].
 
Z tego co w instrukcji, po D-sub to max 1360x768/60 Hz.
Może w tym problem? Może HDMI pomoże :D
Ps. dzieki za odpowiedź w związku z G.
 
W teście kiki napisał, że ten tv wyświetla przez D-sub pełną rozdzielczość, ale jak jest naprawdę? Czy ktoś mógłby udzielić sprawdzonej i prawdziwej i nformacji? Czy Z3030 wyświetla przez D-sub rozdz. 1920x1080 piksel w piksel? I czy 100Hz jest dostępne przez D-sub ?
 
sparx napisał:
W teście kiki napisał, że ten tv wyświetla przez D-sub pełną rozdzielczość, ale jak jest naprawdę? Czy ktoś mógłby udzielić sprawdzonej i prawdziwej i nformacji? Czy Z3030 wyświetla przez D-sub rozdz. 1920x1080 piksel w piksel? I czy 100Hz jest dostępne przez D-sub ?

Mi sie ta sztuka nie udala , moze to wina kabla, albo TV, czekam na inne odpowiedzi bo tez ciekaw jestem
 
sparx napisał:
W teście kiki napisał, że ten tv wyświetla przez D-sub pełną rozdzielczość, ale jak jest naprawdę? Czy ktoś mógłby udzielić sprawdzonej i prawdziwej i nformacji? Czy Z3030 wyświetla przez D-sub rozdz. 1920x1080 piksel w piksel? I czy 100Hz jest dostępne przez D-sub ?

Hej

W którym miejscu Kiki to napisał? Z testu można wyczytać, że "Świetnie współpracuje z komputerem podając pełną rozdzielość", ani słowa po jakim złączu :) W instrukcji jest napisane, że po D-Sub nie ruszy na fullHD, tak więc jest to połączenie DVI-HDMI. Tam jest pełne HD.
 
Faktycznie masz rację, myślałem, że to odnosi się do D-sub.
A jak jest po componencie - czy tv wyświetla 1080p ,a jeśli tak, to czy da się wyłączyć overscan?

Druga sprawa - czy 100Hz można wyłączyć, czy jest na stałe? I czy można stopniować tryb 100Hz, jak np. w Samsungu F86 ?
 
Miał kiki zrobić porównanie tosi z z scharpem xl2 i co ??????????? dalej czekamy my " Klubowicze".A miało być tak wspaniale dla klubowiczów?testy, opinie porównania a tu : nic.A te TV są już na rynku.
 
Witam
Może nie ma po co robić porównania ? Wystarczy spojrzeć na tą stronkę gdzie jest zestawiony Toshiba X3000 ,Sharp XL2 i Pioneer 508XD . X3000 za pszeproszeniem dał popalić XL2 ( takie jest moje zdanie ) a co dopiero seria Z .
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976&page=3

A wiemy , że 508 XD to nie byle jaka plazma ale jakiś odnośnik b.dobrego obrazu. Więdz sami oceńcie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
To W Końcu Jak To Jest?

Panowie (może i Panie) ... to jak to jest z mozliwością zapamiętywania ustawień obrazu na poszczególnych wejściach - można w modelu Z czy jednak nie ?
Wyczytałem gdzieś, iż jednak da radę - ale ile w tym prawdy? Może ktoś z uzytkowników w/w modelu się "wypowie" ?

pozdr

photosmart
 
photosmart napisał:
Panowie (może i Panie) ... to jak to jest z mozliwością zapamiętywania ustawień obrazu na poszczególnych wejściach - można w modelu Z czy jednak nie ?
Wyczytałem gdzieś, iż jednak da radę - ale ile w tym prawdy? Może ktoś z uzytkowników w/w modelu się "wypowie" ?

pozdr

photosmart

Witam
Niestety nie wszystkie ustawienia zapamiętują sie. Na pewno nie da się zapamiętać ustawien dotyczących kontrastu, kolorów, podświetlenia itp.
Jakies zostają, z tego co wiem, to Overscan został dla componentu :)

Czyli ogólnie nie zostają.
 
grah napisał:
Witam
Niestety nie wszystkie ustawienia zapamiętują sie. Na pewno nie da się zapamiętać ustawien dotyczących kontrastu, kolorów, podświetlenia itp.
Jakies zostają, z tego co wiem, to Overscan został dla componentu :)

Czyli ogólnie nie zostają.

dzięki za odpowiedź ... czyli szkoda :( , bo to naprawdę bardzo ważna funkcja w tv (chyba nie tylko dla mnie)

pzdr

photosmart
 
Gatekeeper napisał:
witam,

ponawiam pytanie zadane przez kogoś kilka postów wcześniej: czy Z3030 obsługuje 1080p przez component ?

pozdro
Slyszalem ze tak, ale sam nie próbowalem. Jak sprawdze w instrucji , zupdatuje posta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry