Toshiba 46YL863 CEVO ENGINE, 3D Full HD, 800 Hz ACTIVE MOTION RATE, PRO LED 32 - test

pener77

New member
oczywiscie, jak tylko go dostane to opisze swoje spostrzezenia, bede miał swoją 40zf355 wiec jakis punkt odniesienia bede mial
 

pener77

New member
Witam
46WL863 dotarła wczoraj do mnie, pierwsze wrazenie baardzo pozytywne,
Wymaga napewno niewielkiej kalibracji, zwłaszcza kolor czerwony i zielony, teraz naprawde jestem zadowolony z obrazu. Kanały SD grają naprawde rewelacyjnie, oglądam z 3m i wielkość jest ok, żona myslała ze bedzie wiekszy i przez chwile pomyślałem ze jednak 55 cali tez byłby ok, jednak tak duzy telewizor byłby zbyt przytłaczający w pomieszczeniu 20m2, 46 cali z 3m jest naprawde ok, przy słabszym bitrate wiekszy ekran byłby nie komfortowy. Jeszcze musze powalczyć z korektorem od dźwięku, żeby wycisnąć troche wiecej basu, ale i tak jak na tak cienki telewizor jest ok. Pilot działa rewelacyjnie. Troszke słabe kąty boczne ma ale to nie problem dla mnie, to tak narazie na szybko moje spostrzeżenia.
 

pener77

New member
WL863 to inna klasa niz VL.
Delikatnie mówiąc to WL zjada VL na śniadanie
wystarczy poswiecic troche czasu na kalibracje, nawet 3d gdzie był spory crosstalk udało sie tak ustawic aby go zniwelować. Chciałem zmienic w tv firmware ale okazało sie ze mam chyba najnowszy z maja 2012.
Moze ktos z was posiada nowszy??
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
 

arass25l

New member
Toshiba Regeza WL863

Mam pytanie odnośnie YuoTube większośc wyświetlanych "filmów, bajek, przypadkowych oczywiśćie" nie wyświetla mi się obraz w taki sposób aby można by go oglądać. Dzwięk jest oki obraz widać tak jak by był mega powiększony a co zatym idzie nie widoczny .Może ktoścoś doradzić?
 

voodoopeople

New member
Może ktoś wie gdzie można tanio dorwać 42WL863? Chyba się zdecyduje na ten tv + wspomniany powyżej "dongiel" :)
ps .. a jakie okulary 3D można do tego modelu zakupić?
 

zibciu

Member
WL863 to inna klasa niz VL.
Delikatnie mówiąc to WL zjada VL na śniadanie
wystarczy poswiecic troche czasu na kalibracje, nawet 3d gdzie był spory crosstalk udało sie tak ustawic aby go zniwelować. Chciałem zmienic w tv firmware ale okazało sie ze mam chyba najnowszy z maja 2012.
Moze ktos z was posiada nowszy??
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Na pewno jest to lepszy telewizor. Ale czy zjada? Tego nie powiem. Tam nie ma czegoś takiego jak crosstalk. VL ponadto również po kalibracji potrafi zachwycić. Mam go i jestem bardzo zadowolony z zakupu ;p

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

voodoopeople

New member
I stałem się szczęśliwym posiadaczem 42WL863. Już na samym początku obraz zachwyca, bez żadnej kalibracji czy zmian ustawień. W porównaniu do samsunga z serii C która miałem jest naprawdę nieźle a w porównaniu z panasonic z serii ET5E (miałem przez jakiś czas) ten panasonic jest lata świetlne za Toshibą. Co jest jeszcze ważne dla mnie - nie widzę typowego teatru. Albo go wcale nie ma albo jest akceptowalny (niezauważalny).

Dzięki Mixmich ... to był strzał w 10!
 

voodoopeople

New member
3299 zł ... i na dodatek mam w tym DWIE pary okularów 3D, które w WL-kach nie są na wyposażeniu.
Żyć nie umierać ;)
 
Ostatnia edycja:

Mixmich

New member
Ten tv nie ma opery w kształcie, jaki znamy z komputerów. Jest tylko namiastka przegladarki w "places". Jak chcesz wejść do googla to musisz odpalić youtube XT i tam odpalić tryb normalny, potem przy logowaniu się na konto masz odnośnik co wyszukiwarki google.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie ma opery. Na pudełku tv z CEVO jest "opera software" ale cholera wie do czego to się odnosi.
 
Do góry