Toshiba 46xv635dg - czy warto?

mwit

New member
Witam,

Szukam 46" w 100 Hz i przypadkiem znalazłem taki model.

Do znawców tematu mam pytanie odnośnie modelu 46xv625dg znalezionego na pixmanii - co to za model do którego nawet na stronie Toshiby nie ma opisu?

Czy warto zaryzykować czy też dołożyć do Sharpa 46DH77E? Budżet max 3500 i ani złotówki więcej.

dziękuję z góry za sugestie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mwit

New member
Tez tak myślałem - jednak na tronie angielskiej pixmanii jest to samo..

sam zobacz na polskiej pixmanii (nie moge podac linka, za młody jestem..na forum oczywiście)

.. normalnie zagadka :)

jeżeli to rzeczywiście pomyłka i chodzi o 635 to rzeczywiście lepszy od Sharpa? Jeżeli tak to w czym??
 

twpppl

New member
Witam.
Nie chcę zakładać nowego tematu by nie zaśmiecać forum.
Noszę się z zamiarem kupna tv 46 cali.
I tak:
odległość od ekranu 3m
jak słońce świeci w pokoju: pokój z oknem na południe, w słoneczny dzień dość ostro świeci
Jak duży jest pokój:12m2
jakie programy najczęściej oglądasz: filmy, sport (głównie piłka nożna)
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: więcej wieczorem, ale w dzień też się zdarza,
preferowana wielkość telewizora: 46 cali
preferowana marka: Panasonic, Toshiba ale jestem otwarty na sugestie
jakie urządzenia będą podłączone:UPC cyfrowy, Komp po HDMI
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń:60% tv, 40% Komputer
jakimi złączami : Dekoder UPC euro takie jak jest w dekoderze standard, komputer-tv hdmi,
jaki masz sygnał : Analog UPC, ale już niedługo cyfrowy bez HD
ile programów HD: Narazie będzie 0, ale dużo materiałów HD z kompa
ma stać czy wisieć: Narazie stać, w dalszej perspektywie wisieć

Po godzinach lektury zostały:
- Panasonic TX-46S10e
- Toshiba 46XV635

Ale oczywiście jestem otwarty na propozycje.
Cena to max.4000, ale wolałbym mniej.

Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże.
Pozdrawiam serdecznie
T.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli 40 % do kompa - to bardzo proste .
Toshiba przyniesie więcej realizacji możliwości. I extra skalowanie w SD.
 

twpppl

New member
Dzięki za info.
A jakby pominąć to ile będzie kompa, to co byłoby lepsze z tych dwóch wymienionych? Bo być może będzie zakup tv do drugiego pokoju.
Pozdr.
T.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jakby pominąć kompa - to pozostałbym przy Toshibie.
Robimy badania i plazmy Panasonica tak jak podaje portal amerykański jednak się szybciej wypalają.
Wkrótce wyniki.
 

lap-topy

New member
A ja mam inny dylemat kupiłem 46XV625DG przysłali mi 46XV625D
i niewiem czy odesłać go czy nie gdyż towar pochodzi z pixmani i niemam gwarancji w polsce to po pierwsze , po 2 na fakturze mam dane że sprzedali mi DG i jak coś się popsuje i odeśle moją D za rok czy 1,5 to mogą stwierdzić że niesprzedali mi takiego telewizorka , myśle o zwrocie i wymianie na Samsunga LE 46C650 / 651 pomóżcie i dajcie jakąś rade
cena jest identyczna więc wymienię z zakupem w polsce i bede miał gwarancje , a samsung ma więcej rzeczy np LAN lub WIFI oraz odczytuje z pendriwe MKV
 

destructor

New member
Bez reklam
A numerów fabrycznych ID nie masz wpisanych w dowodzie zakupu/gwarancji? Odnośnie samsunga napisałem w temacie gdzie stwierdziłeś, że wymienisz tą toshibę.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Ten model 635=635D=635DG. To nie ma znaczenia. Samsung tylko bielą pokonuje ten model Toshiby oraz jest bardziej multimedialny. Kolory, kontrast, system 100Hz, upscalling, zużycie prądu, cenę Toshiba ma zdecydowanie lepszą:p I TV składany w Polsce, czyli duży plus dla jakości towaru, jak w przypadku LG czy Sharpa:) Ale masz model 625czy 635? Jeśli 625(o ile istnieje) to z gwarancja może być problem-główna wada sklepów internetowych.
 

lap-topy

New member
A numerów fabrycznych ID nie masz wpisanych w dowodzie zakupu/gwarancji? Odnośnie samsunga napisałem w temacie gdzie stwierdziłeś, że wymienisz tą toshibę.
mam 10 dni na wymianę w PIXMANI przyznali , że to ich wina i moge go zwrócić , i tu moje pytanie czy waro zamieniać na samsunga czy nie samsung LE46C650



a numerów nie mam wpisanych gdyż nie mam gwarancji w polsce jak coś się stanie muszę odesłać do sprzedawcy czyli Pixmania :!:
 
Do góry