Toshiba 46TL938 i konsola

jamróz

New member
Witam. Podłączał ktoś Tośkę z tematu do konsoli?Jaki jest obraz? Da się w miarę fajnie grać?Nie będzie smużyć?
Zastanawiam się właśnie nad kupnem, bo cena oki.
Mam w drugim pokoju LCD Sony KDL40EX500-telewizorek sprzed dwóch lat. Jak się będzie miała jakość obrazu tej Tośki do tego Soniacza ?;)
Proszę o info jak ktoś się orientuje
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Lepszej 46" w tej cenie nie znajdziesz. Paręset zł drożej jest Philips 5507, z lepszą czernią, natomiast bardziej smuży i ma gorszego smarta.
Są ew. jeszcze starocie Sharpa, jak 46LE730, fajne telewizory jeśli chodzi o jakość obrazu, natomiast multimediów nie mają w ogóle.
Do ex500 będzie spory przeskok, lepsze skalowanie, mniejsze zużycie energii, ładniejszy design :p
Ja mam od roku 32tl933 jako monitor, i naprawdę jest ok, żadnych zastrzeżeń przy grach mieć nie można.
 

berni1985

New member
Lepszej 46" w tej cenie nie znajdziesz. Paręset zł drożej jest Philips 5507, z lepszą czernią, natomiast bardziej smuży i ma gorszego smarta.
Są ew. jeszcze starocie Sharpa, jak 46LE730, fajne telewizory jeśli chodzi o jakość obrazu, natomiast multimediów nie mają w ogóle.
Do ex500 będzie spory przeskok, lepsze skalowanie, mniejsze zużycie energii, ładniejszy design :p
Ja mam od roku 32tl933 jako monitor, i naprawdę jest ok, żadnych zastrzeżeń przy grach mieć nie można.
Ja podzielam opinie, gram na xbox i ps3 na 40tl939 - obraz bardzo ładny, nie ma opóźnień. Pod konsole jest ok.
 
Do góry