Toshiba 46TL933, dobór akcesorii.

wodaman

New member
Witam!

Dziś w przypływie chwili zakupiłem w/w toshibę. Niestety, w zestawie nie posiadam ani okularów, ani adaptera. 2 proste pytania: Czy okulary od aktywnego 3d samsunga będą kompatybilne z tym modelem? Znajomy ma kilka par i może mi pożyczyć. Jeżeli nie to gdzie prócz allegro warto szukać takowych? Dodatkowo adapter pod wifi, istnieje tańsza, ale równie dobra i co najważniejsze w pełni kompatybilna alternatywa?

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

adrianobr

New member
Wydaje mi się, że samsungi mają połączenie tv - okulary przez bluetooth natomiast toshiba korzysta z połączenia przez podczerwień. Sam mam toshibe 3d z okularami FPT-AG02G i dzisiaj oglądałem mecz w 3d i efekt był całkiem całkiem.
 

wodaman

New member
Patrzyłem na okulary (allegro) i 165zł to ciut dużo za kawałek plastiku, no ale nie ma zmiłuj... Co do androida, czytałem o tym już wcześniej i gdyby telewizor stał sobie sam z siebie to zakupił bym. Szkopuł tkwi w tym, że telewizor kupiłem by służył mi jako monitor do stacjonarnego komputera który na dniach zakupuję. Ogólnie to pojechałem po 40-42 plazmę bez bajerów, a wyszedłem z ledem 46' z przeładowaniem technologii. Fajniutkie jest to wszystko, nie ukrywam :)

EDIT: Telewizor kosztował 3100, z ratami wyszedł 3.845. Czy w tej cenie był to dobry wybór jeśli chodzi o matrycę? Czy może jednak znalazł bym coś lepszego? Pytam z czystej ciekawości bo nie jestem kumaty w telewizorach i opierałem się raczej na czytanych newsach z różnych blogów.

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry