Toshiba 40VL748 vs. Panasonic 42E30

marekdbr

New member
no dokładnie, dziś byłem w sklepie (mix-electronics) i stwierdzili że nie dadzą rady mi sprowadzić tej toshiby :O wow? szef tego sklepu zachecał mnie do kupna sharpa 822e lub 810e :) ale podziękowałem, no ale mają panasa 42e30 ;] i teraz dylemat...
 

djbzyk24

New member
te sharpy z tego co czytalem na tym forum to nie były zbytnio udane i duzo osob narzekalo na ich rozne wady. ja na pewno kupie tą toske tylko czekam na dobre ceny
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Dobre ceny masz już od 2miesięcy na tą tośke. Jej normalna cena za to co oferuje, w listopadzie gdy wchodziła na rynek to było 4000zł!!!
Aktualne 3000/2500 to są świetne ceny.
 

marekdbr

New member
Powiem tak, zaczynalem myslec o zakupie prawie 2 mieaiace temu, analizowalem i w ogole, wpierw chcialem 37", potem 40-42" a teraz jestem pewien zakupu 46" toshiby:) poszukiwania zaczynalem od lg :p

P.s. kiki bedzie jakos ten test?;-)
Pozdrawiam

Sent from my HTC HD2
 

edkowski

New member
Witam

Wczoraj pojechałem kupić Panasonica 37E30,w Media Markt i w Rtv Euro Agd nie mieli tego telewizora.
Była Toshiba 40vl748,telewizorek jest śliczny,obraz był bardzo dobry ale nie było możliwości zobaczyć jak radzi sobie ze słabszym sygnałem.Może za kilka dni Panasonic pojawi się w sklepach i wtedy go sprawdze.


Wczoraj ogromne wrażenie na mnie zrobiła plazma Panasonic 42vt30,prezentuje się super,obraz w 3D naprawdę znakomity.Powiem szczerze,że ta plazma narobiła mi zamieszania w głowie.
Zastanawiam się czy kupić jednak tego LCD LED Panasonic E30 czy zaczekać aż ceny na tą plazmę trochę spadną.

Może się ktoś wypowie w tej sprawie.;)
 

marekdbr

New member
Gdybym dysponowal wiekszymy pieniedzmi to w ciemni bym bral vt30:)
Ale bardzo ta toshiba mi sie podoba:)

P.s. kiki jak z tym testem? Sorry ze tak mecze ten temat.

Sent from my HTC HD2
 

edkowski

New member
Witam

Nie,nie zmieniam pułapu cenowego,jak tylko Panasonic 37e30 pojawi się w sklepach pojadę go sprawdzić i zdecyduje o kupnie.Trochę to podświetlenie mnie trapi,może modele z nowej dostawy już nie mają tego problemu.Poleciłeś mi tego Panasonica do moich warunków do oglądania sportu i tego się trzymam.
Plazma vt30 zrobiła na mnie wrażenie obrazem 3d i samym wyglądem tv,ale po przeczytaniu artykułu o szkodliwości obrazu 3d raczej nie kupie takiego tv.


Kiki czy warto dołożyć jeszcze trochę powiedzmy do 1000zł i kupić coś innego do moich warunków,jakie modele tv wchodziłyby w grę max 42 cale.Czy będzie to zauważalna poprawa w odtwarzaniu płynnego ruchu,jeśli tak to proszę podaj mi kilka modeli którymi powinienem się zainteresować.
 
Do góry