Toshiba 40tl383 dziwna przypadłość....

flylanter

New member
Toshiba 40tl838 dziwna przypadłość....

Witam jestem posiadaczem modelu 40tl838 mam go ponad 2 i pół roku (jak przez ten czas uzywany byl łącznie moze z 500 godzin nie wiecej) no i nagle gdy włączam telewizor chodzi piec minut dobrze a pozniej zaczyna albo sam sie sciszac i nie da sie pogłosnić tak jakby caly czas był wcisniety przycisk od sciszania lub sam zmienia kanaly po kolei i nie da sie nic zrobić(efekt wcisnietego przycisku...)
to nie wina pilota bo baterie wyciagam i dalej to samo jakis pomysl ?
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam
W wielu przypadkach pomaga przywrocenie ustawien fabrycznych w telewizorze.Jesli jednak nie bedzie poprawy to trzeba zglosic usterke.
 

flylanter

New member
a Jak to zrobić ? znalazlem informacje zeby trzymać przez 5 sekund przycisk power ale to nie przywróciło ustawien fabrycznych ?
 

digitalus

Banned
W instrukcji telewizora powinna byc informacja na ten temat.Prawie w kazdym nowym telewizorze jest mozliwosc przywrocenia ustawien fabrycznych.
Nazwa telewizora jest prawidlowa? bo nawet na stronie toshiby nic nie ma.
 
Ostatnia edycja:

flylanter

New member
a literówka sie wkradła w nazwie tematu (w poscie juz poprawną nazwe podałem) TV Toshiba 40TL838 popularna raczej :p
 

flylanter

New member
udało mi sie zrobić reset TV ale niestety nic sie nei zmieniło wydaje mi sie ze panel boczny z przyciskami szwankuje bo jak go poprzyciskam pare razy to na minute mam spokój... Teraz juz doszło do tego ze odrazu po włączeniu telewizora zaczyna zmieniać kanały po kolei albo sciszac i nie da sie nic zrobic(efek wcisnietego klawisza) Czy jest mozliwosc odłączyć jakos ten panel ??(i tak go nie uzywam)?
 
Do góry