Toshiba 40lv665D brak DVB-T dla Polski

baddogns

New member
witam posiadam telewizor w/w z oprogramowaniem 2.1.69.0 Oct 14 2009 - 10:14:06 FW:46
i problem wygląda następująco jak wiadomo wyłączają przekaz telewizji analogowej więc chce przeskanować listę kanałów DTV lecz przy wybraniu lokalizacji Polska opcja jest nie aktywna jak wybiorę UK jest aktywna ale nie znajduje kanałów w drugim pokoju mam LG i wykrywa kanały na lokalizacji polska, więc aktualizacja oprogramowania postępuje według zaleceń producenta (Menu+Power) w telewizorze gaśnie czerwona dioda po chwili się zapala jak podepnę pendrive na włączonym tv wyskakuje komunikat o aktualizacje i po chwili komunikat Aktualizacja się nie powiodła, i że telewizor zostanie uruchomiony ponownie próbowałem 8 pendrive różnie formatowany FAT, FAT32, exFAT, NTFS na każdym to samo jakieś pomysły ?
 

Mixmich

New member
Pełna instrukcja instalacji firmware dokładnie krok po kroku jest tutaj:
http://fget.dl.toshiba.com/manual/i.../40LV665D.html&f=Installation_Instruction.pdf

Aktualizowałem znajomemu tak soft na pendrive 4gb przy formacie plików FAT32 i poszło bez problemu. na koniec po instalacji trzeba samodzielnie zresetować tv do ustawień fabrycznych.

Najnowsza wersja oprogramowania:
Toshiba :Download Center

Jeśli chodzi o strojenie kanałów cyfrowych polecam przestawienie kraju na "Niemcy". Kiedy ten tv był produkowany (2009) dopiero była ogłoszona decyzja czy w Polsce będzie standard MPEG2 czy MPEG4 i toshiba zablokowała strojenie cyfrowe. Ale ogólnie to jest w toshibie normalne. W nowych modelach przy wyborze "Polski" zablokowane jest np. HbbTV.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Dla kraju polska może nie wyszukiwać dvb-t. Warto wyszukać kanały na kraju niemcy,oczywiście język menu polski:)
Model 40lv685 był przeznaczony na rynek polski, i 665 może nie mieć dvb-t mpeg-4.
 
Do góry