TOSHIBA 40L7335DG jaka ocena

Dudziek

New member
Na pewno jest do tego jakiś program, ale szczerze to nie chciało mi się żadnego szukać i instalować kiedy zamiana w notatniku (edycja->zamień->zamień wszystko) zajmuje z 10 sekund.
 

firekage

New member
Bez reklam
Na pewno jest do tego jakiś program, ale szczerze to nie chciało mi się żadnego szukać i instalować kiedy zamiana w notatniku (edycja->zamień->zamień wszystko) zajmuje z 10 sekund.

Tylko, że ten sposób wymaga od Ciebie abyś zamienił każdą polska literę: osobno dla ą, ć, ó, ż itd...to z pewnością 10 sekund nie zajmie.
 

Kain.

New member
Do usuwania polskich znaków i nie tylko był kiedyś super program. Jeśli się nie mylę, nazywał się Subtitle Workshop. Ewentualnie Subtitle Edit. Jest tam opcja usunięcia ogonków. Dodatkowo zmiana formatu, i przeliczenie tekstu podając czas pierwszych i ostatnich napisów.
 

webby

New member
czy warto kupic uzywany, tzw powystawowy telewizor, u ktorego na matrycy jest jedna ciemna linia(w takuim miejsxcu, ze nie przeszkadza w ogladaniu).

Czy pojawienie sie jednej linii nie zwiastuje pojawioenia sie nastepnych??

Czy cena 600zl za ten telewizor (40L7335DG) jest rozsadna cena??

prosze o sugestie...
 

firekage

New member
Bez reklam
Daruj sobie. Dziś***telewizory tak potaniały, że niektore modele masz ledwo za 1200. Nowa Toshiba 7335DG, u mnie, kosztuje obecnie 1600 (jednak ten clouding...), gdy model z zeszłego roku (znajomy ma, imho świetny sprzęt, cloudingu na nim, w przeciwieństwie do ogromnego na 7335DG w nocy, przy ciemnych tłach, nie ma), to jest TL i RT 938/939 kosztuje wspomniane 1200-1300 zł. Ba, dziś***nawet plazmę dużych rozmiarów ma się za 1300 - owszem, bez debilnych bajerów i nie FHD, ale obraz i tak robi wrażenie.
 

Kucharp

New member
Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem tośki L7335. Zauważyłem że gdy wychodzi się z Smart inaczej niż przyciskiem EXIT to się zawiesza. Widać tak ma. Co do połączenia przez WiDi to niemogłem połączyć się programem dedykowanym od Intela z lapka ale poszukałem w Google i okazało się że w Windows 8.1 ta funkcja jest wbudowana w system (coraz bardziej podoba mi się ten system) wystarczy przesunąć myszką na maxa w prawo i kliknąć na ikonkę użądzenia .Po przesiadce z Samsunga to żeczywiście Smart nie powala ratuje go trochę Media Guide ale za to obraz zarówno z UPC i XBOXa jest super nie wiedziałem że można grać w FIFA w 3D :)
 

Dudziek

New member
Myślicie, że da się jakoś bezprzewodowo rzucić obraz z ekranu tabletu (Samsung Galaxy Tab 2 na Androidzie 4.1.2) na tv? Żeby np w gierki spróbować pograć?
Ewentualnie np. samo odtwarzanie filmów.
 

Kucharp

New member
Powinno się dać bo tv widzi telefon z androidem jako pilot po zainstalowaniu apki TOSHIBA Remote z sklepu play, więc komunikacja po wifi tv-telefon jest. Kwestia aplikacji która to obsłuży. W moim Huawei p6 jest to aplikacja co się nazywa DLNA i zdjęcia, muzykę i filmy można dzięki niej odtwarzać na tv.
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Panowie, mam prośbę - od kilku dni koresponduję z supportem Toshiby. Tego traumatycznego doświadczenia nie życzę nikomu, dodatkowo odbywa się to w języku angielskim bowiem polski support nie ma możliwości zadania pytani - przekierowanie następuje na support UK. Problem dotyczy braku wsparcia polskich czionek w plikach tekstowych. Do tej pory wydawało mi się, że Toshiba wspiera .srt, ale support angielski twierdzi, że...nie wspiera żadnych napisów, a jedynie te na filmie. Nie znalazłem w manualu i opisie aby faktycznie było tam .txt czy nawet .srt. Widział to ktoś gdzieś u nich? Jeśli jest chcę to pokazać supportowi bo to zaczyna być żenujące.
 

firekage

New member
Bez reklam
Powinno się dać bo tv widzi telefon z androidem jako pilot po zainstalowaniu apki TOSHIBA Remote z sklepu play, więc komunikacja po wifi tv-telefon jest. Kwestia aplikacji która to obsłuży. W moim Huawei p6 jest to aplikacja co się nazywa DLNA i zdjęcia, muzykę i filmy można dzięki niej odtwarzać na tv.
Masz to na 7335? Probówałem, u mnie nie działa.
 

Piotr3k

New member
Tak, dokładnie ta. Wystarczy że telefon i TV są połączone w jednej sieci wifi, apka wykrywa sama telewizor i odtwarza wszystko co chcesz z telefonu.
 

firekage

New member
Bez reklam
Hm, bardziej miałem na myśli program, dzięki któremu telefonem będę mógł sterować telewizorem. Te, które są na google store pod Toshibę, nie działają***z L7.
 

Piotr3k

New member
W telewizorze masz ustawione sieć>konfig. urządzenia sieciowego>ustawienia sterowania zewnętrznego>włącz sterowanie>wł oraz profil sterowania apps>wykrywanie nowych urządzeń> dostępny ?
 
Do góry