Toshiba 40L6353DG

pabel1

New member
Witam
przymierzam się do zakupy telewizora Toshiba 40L6353DG jest teraz promocja - można go dostać za 1399 zł... dla mnie liczy sie to aby sie nie zawieszał płynnie chodził i był dośc dobry dostęp do internetu. jakość obrazu fajnie jakby była dobra ale nie musi być szał ciał(jako laik pewnie wielkiej roznicy nie rozroznie w tych nizszych modelach). co sądzicie o tym tv? nie zawiesza się płynnie chodzi nie ma jakiś ukrytych mankamentów?
pozdrawiam
 

firekage

New member
Bez reklam
Czyli warto kupic ?:)
Nie. Napisałeś o płynnym chodzeniu i tym, by się nie zawieszał. Toshiby nie mają płynnego menu (w rozumieniu np. LG czy Samsunga), ale chodzi imho lepiej od Panasa. Piszesz o internecie, masz na myśli smartv? Jeśli tak to nie ten producent, a co najwyżej, Samsung. PS - 1400 zł za tv z 50Hz matrycą, gdy za 1600 masz 40L7335 ze 100Hz natywnie, panelem VA, 3D, wifi i...średnim smartem. Szkoda kasy. Przy okazji, zanim smart załaduje się, kilkanaście sekund nie będziesz mógł zrobić nic pilotem, a na dole ekranu będziesz miał informację, że "trwa ładowanie systemu". Z ciekawostek - ostatnio smart tak mi się wyłaczył, że zmiana głośności działała, ale nie pokazywał się w ogóle pasek...
 

pabel1

New member
Nie chce wydać fortuny na telewizor. po postu zalezy mi zeby jakosc obrazu byla przyzwoita i aby byla funkcja smart tv. i co najwazniejsze zeby sie ta funkcja jak i caly telewizor nie zawieszal bo to najbardziej irytuje, np dlugi czas reakcji na zmieniajace sie kanały... chyba bede musial wybrac sie do sklepu i sam zobaczyc jak to jest ze zmiana tych kanalow i ze smartem tv czy faktycznie tak długo się ładuja/przełączają.


Bo jesli nie ten tv to co polecacie innego w cenie do 1500zł?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jak chcesz coś co działa płynnie, to nowszy model L3433 jest ok.
Do porównania masz Samsunga H6203 - z tym że jakościowo będzie to półka niżej.
 

pabel1

New member
Pan ze sklepu polecił mi samsung ue40h6650 40 cali(wiekszy mi nie potrzebny). Uważacie że to dobry wybór? cena 2399
 
Ostatnia edycja:

firekage

New member
Bez reklam
Pan ze sklepu polecił mi samsung ue40h6650 40 cali(wiekszy mi nie potrzebny). Uważacie że to dobry wybór? cena 2399
Nie...W tej cenie to możesz praktycznie kupić 48H6200, czyli prawie H6400 (ta sama matryca, brak okularów 3D i niższy index plynności, ale to i tak nie ma znaczenia bo panel ma 120Hz).
 

pabel1

New member
a gdyby kupić Samsunga UE40H6400 podobno to to samo co samsung ue40h6650 tylko bez wbudowanego tunera satelitarnego a tanszy bo kosztuje 1999zl
 
Do góry