Toshiba 40L6353DG

tracer199081

New member
Zgadza się. Wczoraj miałem okazje sprawdzić w rzeczywistości działanie takiej Toshiby, w domu. Podświetlenie nie odbiega niczym od innych modeli. Potwierdza się natomiast "słaby internet".

Ja chyba będę się decydował na L7 z uwagi na matrycę 100Hz.
 

Mixmich

New member
Wgraj najnowszą aktualizację online softu, która wyszła w ten piątek (ale soft datowany na 24.10.2013), bo sporo poprawiła szybkość działania menu i pilot już nie ma takiego opóźnienia jak wcześniej.
 

jlp

New member
Witam,

zakupiłem model TOSHIBA 40L6353D i mam pytanie odnośnie jakości obrazu. TV jest podłączony do dekodera NC+ (bez HD) przez euro złącze i do anteny naziemnej. Jakość obrazu nie jest najlepsza, obraz dość pikselowaty i to także na kanałach HD np TVP1 HD z anteny naziemnej. Do kolorów nie mam zastrzeżeń.

Czy to jest kwestia kalibracji ustawień?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Witam,

zakupiłem model TOSHIBA 40L6353D i mam pytanie odnośnie jakości obrazu. TV jest podłączony do dekodera NC+ (bez HD) przez euro złącze i do anteny naziemnej. Jakość obrazu nie jest najlepsza, obraz dość pikselowaty i to także na kanałach HD np TVP1 HD z anteny naziemnej. Do kolorów nie mam zastrzeżeń.

Czy to jest kwestia kalibracji ustawień?
Połącz koniecznie kablem HDMI i przetestuj na normalnym sygnale.
 

jlp

New member
Połącz koniecznie kablem HDMI i przetestuj na normalnym sygnale.

mam stary dekoder i można go połączyć tylko przez euro złącze,
może powinienem się postarać o nowy dekoder z wyjściem HDMI?

natomiast sygnał z naziemnej idzie po zwykłym kablu, to tu już się chyba nie da nic poprawić

zauważyłem też taki mankament że ekran nie jest równomiernie podświetlony, widać jaśniejesze plamy ale to widać tylko przy czarnym ekranie
 

Metys79

New member
witam

Zakupiłem Tośkę 40L6353D Ponieważ to pierwszy tego typu TV Mam parę pytań

- Czy jest jakiś standard ustawień obrazu aby jak najmniej męczyć oczy. Na razie odkryłem tryb Hollywood i obraz jest "spokojniejszy' Ale Panowie czy możecie podać wartości najlepsze dla kontrastu jasności i innych parametrów.

Dodam może że po przeskoku ze zwykłego TV oczy męczą mi się strasznie a tv mam miesiąc.
 
Do góry