Toshiba 40l5435dg przestała się włączać

Sandzik

New member
Witam

Mam taki problem, że moja toshiba 40l5435dg przestała się włączać.
Dioda aktywności miga na zielono, potem czerwono i potem gaśnie. I taka pętla w nieskończoność - telewizor nie włącza się i nie ma żadnego obrazu. Nie pomaga wyłączanie z prądu etc.

Telewizor kupiony w 2014 w Euro rtv agd, ma jeszcze gwarancję do listopada. Byłem w sklepie i powiedzieli mi, że szybciej załatwię to sam. Dlatego mam takie pytanie, bo ja jestem zielony w tym temacie. Który serwis toshiby w Polsce może mi to naprawić ? Albo ewentualnie jak to naprawić ?
 

astw

New member
Witam

Mam taki problem, że moja toshiba 40l5435dg przestała się włączać.
Dioda aktywności miga na zielono, potem czerwono i potem gaśnie. I taka pętla w nieskończoność - telewizor nie włącza się i nie ma żadnego obrazu. Nie pomaga wyłączanie z prądu etc.

Telewizor kupiony w 2014 w Euro rtv agd, ma jeszcze gwarancję do listopada. Byłem w sklepie i powiedzieli mi, że szybciej załatwię to sam. Dlatego mam takie pytanie, bo ja jestem zielony w tym temacie. Który serwis toshiby w Polsce może mi to naprawić ? Albo ewentualnie jak to naprawić ?

Jaki jest wynik kontaktu z serwisem?
 

Sandzik

New member
Dzisiaj dostałem telefon z serwisu. Pan po opisaniu usterki stwierdził, że wie co może być nie tak i zamówi potrzebną część i odezwie się w piątek. Naprawi usterkę na miejscu. Co będzie dalej - zobaczymy
 
Do góry