Toshiba 40L2433 - czy dobry wybor za 1350zl?

mioduas

New member
Witam, chce zakupic 2 telewizory, na jeden juz sie zdecydowalem po waszych poradach.

1. Panasonic PANASONIC TX 39A400
2. Toshiba 40L2433 - nie ukrywam ze jest dla mnie 200zl tansza od panasa a licze sie z kazdym groszem. Czy ta toshiba bedzie dobrym wyborem?

Prosze o szybkie informacje, chcialbym na "minutach" zamowic.

Z gory dziekuje za opinie.

 

mioduas

New member
Rozumiem, a czy ta toshiba z dodatkami sieciowymi, czyt: Wifi, jest identyczna jak ta bez wifi pod wzgledem parametrow/obrazu?


Dodatkowo czy mozna do tej toshiby bez wifi podlaczyc internet po kablu, czy jest wejscie?


dzieki
 

Karpaj

New member
Bez reklam
L2433 to inny tv niż L3433 - tj. różni się procesorem i matrycą, oraz miejscem produkcji.
L2433 nie ma żadnego połączenia do internetu.
 

mioduas

New member
Czy moglibyscie mi tylko podpowiedziec jeszcze odnosnie:

Toshiba: L2433 VS L3433 , L3 jest drozsza tylko o 50 zl i ma do tego wifi, ale takze sa to inne telewizory jak Pan Karpaj napisal wyzej.

Pod wzgledem jakosci obrazu one sa na podobnym poziomie, czy ktorys z nich jest lepszy? Bo szczerze powiedziawszy moglbym doplacic te 50zl za wifi...


Dziekuje
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Obrazem, przynajmniej w 32" wygrywa L24 - jest też polskiej produkcji, gdzie L3 to produkcja Vestela.
 

mioduas

New member
Dzieki wielkie za opinie.

Sprawa wyglada nastepujaco:

Panasonic 39a400 za 1500zl juz zamowilem, niestety "rodzice" nie zgodzili sie na drugi 39 calowy az taki drogi, nawet za 1350.


Czy moglibyscie mi polecic pare "na szybko" godnych uwagi, tanszych 32 calowcow z jak najlepsza jakoscia obrazu z wi-fi, lub bez wi-fi ale z gniazdem ethernet, wtedy przez kabel bym podlaczyl internet do niego.


Dodatkowo jak jest telewizor z wifi/internetem, to moge normalnie do niego podlaczyc klawiature i myszke i serfowac po internecie?


Dziekuje jeszcze raz
 

pedeef

New member
musisz mieć jakieś oczekiwania w stosunku do tego tv. Do czego ma służyć oprócz oglądania i ile ma kosztować.
 

mioduas

New member
Napisałem wyraznie.

Mniej wiecej 1100zl, 32 cale jak najlepsza jakosc obrazu, z wi-fi lub z gniazdem lan/ethernet zebym mogl kabel podlaczyc do internetu.

Dodatkowo chcialbym sie dowiedziec jak wyglada korzystanie z internetu na telewizorze. Podlacza sie myszke pod wejscie USB, a klawiature gdzie, jezeli telewizor ma tylko jeden port USB?

Dodatkowo wejscie cyfrowe DVB-C fajne byloby.

Wiecej wymagan nie mam, budzet jest bardzo niski. Resumujac, 32 cale, najlepsza jakosc obrazu +wifi/ethernet gniazdo w cenie mniej wiecej 1100pln.

Dziekuje
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Tak - kolorystyka fabryczna, ilość multimediów i szybkość działania, posiada dodatkowo także wbudowane wi-fi.
 

mioduas

New member
Ok dziekuje za pomoc, zamowie ja jeszcze dzis.

Mozecie mi tylko napisac jak sie obsluguje ten caly internet na telewizorze? Dla mnie to czarna magia.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Pilotem zwykłym, klawiaturą + myszką, czy aplikacją na smartphony czy tablety. Druga opcja chyba najwygodniejsza.
 
Do góry