Toshiba 37XV635DG - opinie

piotrflo

New member
Z tym nie widoczna to przesadzilem moze za bardzo. Ale nie rzuca sie w oczy bo nie jest to typowa krecha w kolorze zielonym czy czerwonym jak to zwykle bywa. Ale na niektorych tlach jest zauwazalne.
W kazdym razie mi przeszkadza. Jesli tobie takie rzeczy nie przeszkadzaja w nowym TV - your choice. Po to sprawdzalem matryce by wlasnie znalesc wszelkie nieprawidlowosci w dzialaniu i daze do eliminacji problemow. Jesli u Ciebie jest wszystko OK - ciesz sie. :-D
 

count

New member
Bardzo się cieszę. Im więcej czytam ten wątek, tym bardziej, bo ja nie mam absolutnie żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, mój 46-calowy behemot jest zarąbisty.
 

piotrflo

New member
Bardzo się cieszę. Im więcej czytam ten wątek, tym bardziej, bo ja nie mam absolutnie żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, mój 46-calowy behemot jest zarąbisty.

Alez dla mnie moj tez jest zarabisty. :D Tak sie trafilo i koniec. Czy to bedzie Panas, Pioneer, Sony, Szajsung czy inny Poszarp to kazdemu sie moze trafic. Ja nadal nic nie mam przeciwko Toshibie bys mnie zle nie rozumial. Jakbym mial kupowac cos nowego tez by to byla Toshiba. Nie widze inaczej. To co pokazuje bardzo mi sie podoba a kwestie techniczne coz to tylko urzadzenie. :eek:k:
 

count

New member
Wydaje mi się, że dobrze zrozumiałem Cię za pierwszym razem. Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować temu panu lub tej pani, która skręcała mój egzemplarz, bo wykonała świetną robotę :D
 

tomasbrzeski

New member
zdxa

Osobiście nie widzę. Ale może w jakiś specyficznych sytuacjach byłaby różnica :)

na pierwszy rzut oka przy sporcie roznicy tez nie widzę, dopiero gdy przypatrzyłem się dokładnie to zobaczyłem rożnice chociaż nie wiem czy nie zobaczylem jej dlatego ze chcialem ? ;D

heheh
Czekam na Wielkanoc wtedy biorę cyfre plus i PS3 dla siebie ahhh z domu nie wyjdę przez miecha hehe ;]
 

koperek13

New member
Witam.Jestem nowy i mam takie pytanie odnośnie tego modelu toshiby.Mam zamiar go kupić i zawiesić na ścianie na wysokości ok.1.5m w narożniku pokoju.Chodzi mi o to czy oglądając go z odległości ok 4m siedząc,lub ewentualnie leżąc nie będę miał jakiegoś problemu z oglądaniem go.Chodzi mi o kąt oglądanie ,czyli będę patrzył od dołu do góry.Wiem że można ustawić uchwyt pod kątem,ale mimo tego mam obawy.Jeśli chodzi o miejsce montażu to nie chciałbym go zmieniać bo kable i gniazdka mam pochowane w ścianach.Proszę o szybką odpowiedz bo promocja się kończy he he.
 

piotrflo

New member
Witam.Jestem nowy i mam takie pytanie odnośnie tego modelu toshiby.Mam zamiar go kupić i zawiesić na ścianie na wysokości ok.1.5m w narożniku pokoju.Chodzi mi o to czy oglądając go z odległości ok 4m siedząc,lub ewentualnie leżąc nie będę miał jakiegoś problemu z oglądaniem go.Chodzi mi o kąt oglądanie ,czyli będę patrzył od dołu do góry.Wiem że można ustawić uchwyt pod kątem,ale mimo tego mam obawy.Jeśli chodzi o miejsce montażu to nie chciałbym go zmieniać bo kable i gniazdka mam pochowane w ścianach.Proszę o szybką odpowiedz bo promocja się kończy he he.

Mysle, ze nie bedziesz mial problemu. Ale na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad 46". Ja ogladam z ok. 2,5 - 3 m i jest nie za wielki. Jak bedziesz jechal z Bluraya lub z jakiegos HD to bedziesz mial poczucie niespelnienia. :) Ale o katy bym sie nie martwil. I tak z ciekawosci. Dlaczego tak wysoko montujesz? Czy te 1,5 m to od dolnej krawedzi czy od srodka TV?
 

j4cek

New member
a ja mam pytanie odnosnie pilota;> czy tez wam tak slabo lapie?? ja musze wycelowac prosto w przod tv bo inaczej nie chce zlapac;/ no i druga wada to dlugo sie wlacza;p po wcisnieciu ok 5 sek ;/ poza tym jestem bardzo zadowolony z tego zakupu :)
 

count

New member
A znasz telewizor, który włącza się szybciej? I o ile szybciej to jest? Poza tym ile razy dziennie włączasz telewizor?

Odnośnie pilota, to nie pamiętam, nie używałem od dwóch miesięcy. Zaprogramowałem pilota uniwersalnego i nie mam problemu :)
 

tomasbrzeski

New member
vzc

a ja mam pytanie odnosnie pilota;> czy tez wam tak slabo lapie?? ja musze wycelowac prosto w przod tv bo inaczej nie chce zlapac;/ no i druga wada to dlugo sie wlacza;p po wcisnieciu ok 5 sek ;/ poza tym jestem bardzo zadowolony z tego zakupu :)

U mnie włącza się 8sekund :O prawie jak komputer hehe no ale włączam ze dwa razy dziennie to jakieś 16 sekund dziennie z życia mi umyka czyli nie ma problemu :)
a z pilotem mam tak samo jak ty, czyli w środek trzeba wycelować bo inaczej nie złapie...

Już się przyzwyczaiłem, więc jest luzik :)

a Count... jak tego autopilota włączasz ? ;d
 

tomasbrzeski

New member
Mysle, ze nie bedziesz mial problemu. Ale na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad 46". Ja ogladam z ok. 2,5 - 3 m i jest nie za wielki. Jak bedziesz jechal z Bluraya lub z jakiegos HD to bedziesz mial poczucie niespelnienia. :) Ale o katy bym sie nie martwil. I tak z ciekawosci. Dlaczego tak wysoko montujesz? Czy te 1,5 m to od dolnej krawedzi czy od srodka TV?

Ja mam 37cali i gdy gram w gry z drugiego końca pokoju to jednak żałuję, że nie kupiłem większego tv, chociaż te 42 cale mogłoby jednak być:)

a co do kątow to nie jest laptop zeby tracil tak na obrazie... Jak masz nasloneczniony chociaz troche pokoj to w zyciu nie bierz plazmy bo nie bedziesz mogl w dzien ogladac!!

pOZDRO
 

piotrflo

New member
Nie rozumiem pytania.
Pisałem, że nie mam problemu w tym sensie, że telewizor zawsze łapie, nie muszę pilotem uniwersalnym kierować idealnie w centralny punkt odbiornika.

Ja oryginalnym pilotem tez nie musze kierowac prosto w centralny punkt odbiornika. Wszytko gra OK. A wlaczanie? 5 sekund to krotko :) to do "j4cek". To jest wada? Smieszne. Obys mial tylko takie wady to bedzie pieknie.
 

count

New member
O ile pamiętam, u mnie oryginalny też chyba działał ok i nie narzekałem.

No a z tych 5 sekund to też się śmieję, bo co to za problem? Włączam TV, czekam aż się włączy, a w tym czasie włączam n-kę i ustawiam żądany kanał. Albo czekam, aż włączy się odtwarzacz DVD/komputer/PlayOnHD, bo one potrzebują więcej czasu niż TV.
 

jarosword14

New member
Czy da się w Tośce xv635 obrócić podstawkę tak, aby te jej "rogi" (dwa końce podstawki) były z tyłu TV?
Ile wystają te "rogi" mierząc od matrycy?
 

jarosword14

New member
No i właśnie tutaj przydałby mi się wymiar o ile ta podstawka wystaje przed ekran LCD. Wtedy wiedziałbym na pewno, czy wjedzie mi ten TV na meble, które mam.
 
Do góry