Toshiba 37XV635DG - opinie

rena9

New member
toshiba regza XV653

Witam,

Do GILEK - wielkie dzięki za ustawienia - jest o wiele lepiej, niz było.
Rzeczywiście ten TV ma zbyt dużo ustawien.

:)
 

p0gr0m

New member
ja zakupilem 37xv635dg jakies tydzien temu i musze powiedziec ze tez buczy i to dosyc glosno i odbywa sie to tak jakby bardziej z tylu. czy mozna to reklamowac? bo z tego co pisza tu ludzie to te tv nie bucza ?
 

hrabia_83

New member
p0gr0m napisał:
ja zakupilem 37xv635dg jakies tydzien temu i musze powiedziec ze tez buczy i to dosyc glosno i odbywa sie to tak jakby bardziej z tylu. czy mozna to reklamowac? bo z tego co pisza tu ludzie to te tv nie bucza ?
wejdź do menu i w ustawieniach dźwięku masz pozycję: "dolby volume"
wyłącz tę funkcję i daj znać czy przestało buczeć
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdejmij bas .
Nie ma mowy o buczeniu.
Można wiele powiedzieć o tym telewizorze - ale nie to że buczy.
 

deejay999

New member
czy ktoś może napisać, jak szybko zmieniają się kanały w tym TV? dysponuje analogową UPC i chciałbym wiedzieć, czy nie będzie problemu ze skakaniem po kanałach...
 

pawel.xl

New member
deejay999 napisał:
czy ktoś może napisać, jak szybko zmieniają się kanały w tym TV? dysponuje analogową UPC i chciałbym wiedzieć, czy nie będzie problemu ze skakaniem po kanałach...

W mojej tośce (XV635) trwa to dosłownie sekunde . Ale jak pisałem juz wczesniej problemem nie jest szybkosc przełączania programów (bo to robi szybko) tylko długie włączanie sie tv , trwa to ok. 5 sekund. Wiec jeżeli ma to dla ciebie znaczenie to wez to pod uwage
 

MIŚ YOOGI

New member
Ustawienia obrazu

Właśnie jutro dojedzie do mnie Toshiba 37 XV 635 Czy mógłbym prosić o pomoc i podesłanie mi optymalnych ustawień obrazu, abym od pierwszych chwil mógł się cieszyć wspaniałym obrazem. ;) Pozdrawiam wszystkich ;-)
 

migug

New member
Testowałem kilka ustawień i jak na razie te od Gilka są najlepsze. Jeśli chodzi o "optymalne" trzeba bedzie poczekać na jakąś recenzję z kalibracją. Na razie do xv nie znalazłem nic takiego.
 

bastek600

New member
Witam.Tydzień temu kupiłem Toshiba 37XV635D.No i właśnie :???: chciałem DG a dostałem samo D :(.Czy ktoś podpowie czy jest jakaś różnica?Nie wiem czy reklamować?Na kartonie jest naklejka na której jest napisane 37XV635D(G) a na tv z tyłu 635D.Na necie jest dużo o DG a o D nic.Może ktoś pomoże.Dzięki.P.S. ogólnie tv rewelka nie żałuje zakupu i polecam.
 

lajosz

New member
bastek600 napisał:
Witam.Tydzień temu kupiłem Toshiba 37XV635D.No i właśnie :???: chciałem DG a dostałem samo D :(.Czy ktoś podpowie czy jest jakaś różnica?Nie wiem czy reklamować?Na kartonie jest naklejka na której jest napisane 37XV635D(G) a na tv z tyłu 635D.Na necie jest dużo o DG a o D nic.Może ktoś pomoże.Dzięki.P.S. ogólnie tv rewelka nie żałuje zakupu i polecam.
Było już o tym na forum.
DG, czy D, to technicznie dokładnie ten sam TV.

Litery DG w nazwie modelu na końcu, oznaczają, że TV z literą G jest dystrybuowany na terenie europy środkowo-wschodniej, zaś tylko D, że Europa zachodnia.
Więc jeśli masz D, to serwis w Polsce może nie uznać gwarancji bo TV jest przeznaczony na rynek np. niemiecki. Z resztą o tym też już było na forum.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Tak jak mówiłem, jasność ewentualnie kontranst do regulacji, powinno się w razie czego poprawić a nie ma to wpływu na ogólny charakter obrazu .
Pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
gilek1975 napisał:
Kontrast i jasność można ustawiać do woli, tzn. pod włąsne preferencje, to nie powinno popsuć ogólnego obrazu telewizora. Cieszyć się i oglądać.
Może ale w mojej toshibie jak miałem kontrast na poziomie 80 to łzy leciały ciurkiem.
 

andrzejo

New member
Wielkie dzięki dla gilek1975 jestem nowy na forum a on na moją prośbę o ustawienia tośki natychmiast przesłał mi potrzebne ustawienia. Liczę, że jeszcze kiedyś wymienimy ze sobą parę zdań. Obraz zdecydowanie się poprawił!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lajosz

To nie tak. "G" oznacza, że telewizor jest dystrybuowany na całą Europę z wyjątkiem Rosji i Anglii. To. że nie ma "D" nic nie znaczy, po prostu w niektórych oznaczeniach brak tej literki, bo nie wpływa ona na specyfikację techniczną.
 

MIŚ YOOGI

New member
Ustawienia

Wielkie dzięki dla GILEK1975 za przesłane ustawienia obrazu.Oczywiście można je skorygować dla własnych warunków ale ważna jest pozycja wyjściowa.Chylę czoła:bober:
 

bastek600

New member
Witam.Obraz mam ok dzięki Gilek1975,natomiast dźwięk lekko buczy.Dolby wyłączone,bas 0.Może ktoś ma jak ustawić?Buczenie szczególnie słychać gdy jest cisza(w tv podczas np filmu)a wyświetlane jest logo programu np tvn7.
 
Do góry