Toshiba 37rv635d

maxi77

New member
Witam,
jestem tutaj pierwszy raz.
Zarejestrowalem sie niedawno i chcialem sie przywitac i zadac pytanie.
Moj kolega kupil tv lcd Toshiba 37rv635d co sadzicie o tym modelu tv?
Ma ten v do ogladania tv oraz podlaczona konsole PS3.

Ja wlasnie tez zamierzam kupic telewizor LCD HD ale nie wiem jaki...
Mam swoje tzw. wymagania czy moge napisac o nich tutaj, a Wy mi doradzicie?
Pozdrawiam,
Maxi77
 

maxi77

New member
Wiec mam w domu 4 urzadzenia, ktore chce podpiac pod TV LCD.
Tuner TVSAT-EURO,PS3-HDMI,XBOX360-kable composible (cos takiego jak cinch kolorowe takie mam kabelki od xboxa360 premium), XBOX1-EURO.

No wiec jak widac troche tych urzadzen jest.
Chcialbym tez podlaczyc pod ten telewizor antene naziemna.

I teraz moje wymagania. Chcialbym by byl dosc dobrej jakosci obraz z sygnalu SD.
Chce tez by grajac w gry na konsolach mial dobra jakos obrazu oraz by mnie oczy nie bolaly od mrugania (odswiezania obrazu).

Chcialbym czasem podlaczyc tez laptopa przed zlacze D-sub i chce by wszystko ladnie wygladalo na tym ekranie tv.

Slyszalem,ze sa telewizory w ktorych jest zlacze USB i przez to zlacze mozna podlaczyc usb-memory i ogladac przez usb'tika filmy z niego.

Mozliwosc by mozna bylo podlaczyc kablem RJ45 skretka do internetu (ruter) i ogladac internet na telewizorze.

Matryca dobrze, by byla min. 100Hz...czym wlasnie rozni sie od tych co maja 200Hz liczba nic do mnie nie mowi...czyzby chwyt marketingowy 200Hz?

Dobrze by bylo gdyby telewizor mial jakies funkcje, ktore poprawiaja jakosc obrazu.
Zeby czern byla czernia,powloka odbijala swiatlo kiedy w dzien nawet jak mam zasloniete zaluzje chcialbym bym widzial to co na TV mam wyswietlone.

Katy patrzenia tez by bylo gdyby mial w miare akceptowalne.

Dobry serwis jakby cos sie zepsulo. To dla mnie tez wazne.

Producent tego telewizora by dbal o kientow wypuszczajac tzw. uaktualnienia do tvlcd jak wykryja jakies usterki badz do poprawnej pracy tvlcd.
Nie chce miec czegos co nie da sie upgradowac lub polepszyc wlasciwosci TVLCD.

Dobrze, by w miare mial szybka matryce ponizej x ms gdzie podlaczone konsole czy komputer dosyc szybko sa wyswietlane na ekranie nie ma opoznien z wyswietlaniem go.

Dobry pilot-dobre menu nawigacyjne TV oraz szybke przelaczanie kanalow.

Jesli taki tv lcd istnieje to czy mozecie podac.
Dobrze by tez cena nie byla zaporowa...ale zjadliwa :)

Jesli te funkcje kosztuja to mozna by sie obejsc bez USB,LAN.
Na koniec podaje matryce zaczynajac od 37 a konczac na 40 lub 42 to maks.

No i jeszcze zuzycie energii im mniej tym lepiej ale to sprawa koncowa ktora mozna brac pod uwage badz nie.

To wszystko
ps. Dzieki!
 

maxi77

New member
Przedzial cenowy to jakies 850-1000 to max funtow,poniewaz mieszkam w uk i tam bede chcial kupic telewizor.

Czy sa jakies w tej cenie?A moze cos tanszego,ale z dobra matryca ale bez bajerow ... to moze byc.
Pozdro.
Maxi77
 
Do góry