Toshiba 37RV555DG i kiepawy obraz

Pamela0

New member
Hej, dzisiaj byłem w MM zobaczyć, jaki obraz daje ten tv. To co zobaczyłem mnie załamało. sygnałem było DiscaveryHD. Obok stały na tym samym sygnale włączone Panasy i Dzamdzungi(błeeee). Niestety, obraz na tej Toshibie był tragiczny, tzn. trudno mi dokłądnie opisać, ale miał jakby naleciałość różowego, czy coś w tym stylu . Gościu był ubrany w białą koszulę, ale tego musiałem się domyśleć, bo wyświetlany obraz mówił o jakieś różowej, czy coś w tm stylu. W ogóle kontrast był jakiś dziwny. Poprosiłem gościa z obsługi, aby pogmerał trochę w ustawieniach (był ustawony na dynamiczny) ale nie dało to żadnej poprawy. Nie wiem, czy "ten typ tak ma", czy zwyczajnie LCD był jakiś walnięty. W każym razie zwątpiłem, bo zastanawiałem się nad jego kupnem. Cena w MM wydaje się i tak chyba zaporowa, bo 3.499zł
 

tenpan

New member
Coś musiało być nie tak z ustawieniami lub model z uszkodzoną matrycą,dla mnie obraz właśnie na discovery hd jest niesamowity,tutaj ten model pokazuje swoje możliwości.
 

broda1725

New member
Bez reklam
A skąd wiesz że był podpięty przez HDMI ? ja powiem ci tak, byłem w MM kupić "N" i też poprosiłem sprzedawczynie o przełączenie na kanał Discovery HD i to co ujrzałem to normalnie mnie zamurowało obraz jak z kanałów SD, pytam czy to jest naprawdę HD a ona twierdzi że tak zaśmiałem się i mówie że u mnie z kablówki lepiej jedynka wyglada. Ale i tak kupiłem, w domku jak podpiołem to dopiero zobaczyłem prawdziwe HD i uśmiech miałem od ucha do ucha. Także panowie co do MM to tam mają bardzo kiepski sygnał, nawet im się niechce dokładnie wyregulować obrazu. A wiedza na temat TV to chyba nawet nie przekracza stopniu przedszkolnym.

A co do kupowania TV z MM to chyba jakaś lekka pomyłka bo przepłacać to ja nie lubię.
 

Pamela0

New member
Byłem dzisiaj w MM w Zielonej Górze. Tam też mają ten model LCD i tam również kolor biały nie był biały a z domieszką różowego. Obok stały LCD innych marek z włączonym tym samym kanałem i tam biały jest biały. Czyżby wymiana pracowników MM z mojego miasta do Zielonej Góry, którzy tak samo ustawili parametry obrazu w tym LCD?:);) Ojjjj, dziwne to.
 

wiencek

New member
Mam ten TV od niecałego miesiąca i jestem naprawde bardzo zadowolony , biały jest biały , HD pięknie, analog nawet lepiej niż sie spodziewałem a cena - bez problemu jest do kupienia w granicach 3 tys oczywieście nie w MM ;)
 
Do góry