TOSHIBA 32R3500PG vs. SAMSUNG LE32M87BD

Miron83

New member
Witam
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru pomiędzy tymi dwoma LCD-kami.
Wybrałem te 2 modele ze względu na dobre opinie oraz wygląd.
Oto kilka informacji:
- odległość oglądania ok. 3 m,
- pokój - 20 m2,
- cyfrowy polsat, dvd, kino domowe,
- oglądanie raczej wieczorem,
Ważna jest dla mnie jakość podczas oglądania np. meczy piłki nożnej.
Bardzo proszę o opinie na ten temat i wypowiedzi osób, które bezpośrednio miały możliwoś porównania tch 2 modeli.
Jeszcze jedno pytanko: jak jest różnica pomiędzy TOSHIBA 32R3500PG a TOSHIBA 32R3500P, i czy są to LCD 100 Hz czy 120 Hz.
Z góry dziękuję za opinie i komentarze.

Pozdrawiam !!
 

Miron83

New member
Dzięki za rade motobartcompany,
ale mam ograniczony budżet i jestem zdecydowany juz na LCD 32'. Tylko który wybrać :???:

Pozdrawiam !!
 

Miron83

New member
Kiki z tego co poczytałem na forum, to wiem że masz bardzo duże możliwości porównywania różnych modeli LCD. Co sądzisz o tych 2 modelach, który Ty wybrałbyś i dlaczego. Na forum spotkałem się z wieloma opiniami, wiele osób pisze o znacznych różnicach w jakości obrazu w różnych modelach LCD. Czy te 2 modele równeż bardzo się różnią, jeśli chodzi o jakość obrazu. Jeśli tak, który jest lepszy??
Bardzo prosze o pomoc, bo chce wreszcie coś wybrać, a mam coraz większy ból głowy:???:.

Pozdrawiam !!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiby oczywiście są 100 Hz .
I z czystym sumieniem w klasie cenowej polecam 32 R 3500
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
sprawdź testy

teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg


Filmy rysunkowe to w każdym telewizorze -są jak poezja . Aczkolewiek wyżej ustawiona plazma Pioneera pokazywała ja zawsze większe nasycenie i paleta barw oraz czerń i głębia obrazu - ale Pioneer kosztuje dwa ray wiecej.
088531fe518c0272med.jpg
 

Miron83

New member
Kiki wielkie dzięki za info:)
Ale mam jeszcze pytanko. Czym sie różnią modele TOSHIBA 32R3500PG a TOSHIBA 32R3500P.
W sumie zastanawiam sie jeszcze czy 2 złącza HDMI to nie za mało. Będe chcaił podłączyć do Tv cyfrowy polsat (1 HDMI), DVD (2 HDMI) i amplituner (3 HDMI), więć brakuje 1 HDMI:(. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, wiec nie jestem pewien czy wszystko podłancza sie do TV. Czy jest jakeś wyjście. Bo w sumie SAMSUNG LE32M87BD ma 3 HDMI i byłby lepszym rozwiązaniem.
Proszę o rade i opinie na ten temat.

Pozdrawiam !!
 

gregory212

New member
W najbliżyszym czasie zamierzam kupić TV LCD i nie wiem który model wybrać Toshibe 32R3500PG czy Sharp 32 WD1E ?? A może ktoś poleciłby jeszcze jakiś inny TV w cenie tak ok 3000zł. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 

aru

New member
ja tam sie zakochalem w toshibach wiec 32r3500 polecam. Ale panas lx70p to tez wypas sprzet godny polecenia. A sharp... chcialem go kupic, ale na zywo okazal sieduuuzo brzydszy niz na zdjeciach :D
 
Ostatnia edycja:

lobot84

New member
Zastanawiam się nad kupnem TOSHIBY 32R3500PG, widziałem jak świeci i jest naprawdę niesamocie dokładny obraz, na panel 100Hz patrzy z ulgą nawet w sztucznym oświetleniu (naszym 50Hz w sieci). Myslę że na chwile obezna w tej cenie w gamie 32" LCD nie ma równych.

Mam skromne pytanie odnośnie różnic w obrazie między technologią 100Hz a 120 Hz, jaki ma to wpływ na widziany przez nas obraz ?
Czy naprawdę opłaca sie inwestować ekrany powyzej 100Hz ?
 

kaniu

New member
gregory212 napisał:
W najbliżyszym czasie zamierzam kupić TV LCD i nie wiem który model wybrać Toshibe 32R3500PG czy Sharp 32 WD1E ?? A może ktoś poleciłby jeszcze jakiś inny TV w cenie tak ok 3000zł. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
jezeli coś moge polecic do za nie całe 3000 możesz mieć samsunga 32r81b bądź 32r82 b mi się bardzo podoba a poza tym super wyglada obraz :) a nawet mozesz sobie juz na nim w ps3 pogrywać choć wolę na min 40 calach to robić hehe
 

kaniu

New member
lobot jezeli o mnie chodzi nie wydaje mi się żebyś potrzebował nawet i te 100hz hehe super się ogląda na 50;p a jeżeli chcesz 100hz koniecznie rozejzyj sie za 32m71b samsunga;p myśle że tanio możesz go wyrwać ;p
 

dabu1

New member
Ponawiam pytanie: jaka jest różnica pomiędzy TOSHIBA 32R3500PG a TOSHIBA 32R3500P?
Bo akurat mam możliwość zakupienia TOSHIBA 32R3500PG, nie wiem czy czegoś ważnego mu nie brakuje:)
 
Do góry