Toshiba 32R3500PG czy Panasoniclx70p ??

goozala69

New member
Witam! pisze ponieważ mam problem, od miesiąca przegladam różne fora internetowe z tematyką LCDtv, ktory bym chciał w niedalekiej przyszłości nabyć, i yu moje pytanie, który z tytułowych tv bedzie lepszy do odbioru zwykłej tv, oraz mam zamiar grać na PS3?? byłbym wdzieczny za szybka odp. i zdanie osób posiadajacych taki tv a najlepiej podłaczony do ps3.
 

Tituf

New member
Jeśli chodzi o zwykły,analogowy sygnał,to ja dokonałem wyboru-R3500.Jakość nie powala ale da się wytrzymać.W niedalekiej przyszłości dojdzie dekoder polsatu i będzie już naprawdę dobrze.Co do innych urządzeń nie wypowiem się jeszcze-tv gra dopiero...kilka godzin!
 

Bartek 13

New member
Hej. Też miałem ten dylemat. Jednak postawiłem na Toshibe. Mam ją w domu od poniedzialku,wrazenia sa super. Mój egzemplarz został wykonany w Polsce. Aktualnie mam podpięta pod nia n-ke i kablówke bo w n nie ma polsatu. Zarowno na n jak i na kablówce działa super. Nie wiem jak pod PS3 bo nie posiadam. Laptop po d-sub równiez ekstra. Menu jest bardzo przejrzyste i daje wiele mozliwosci ustawien obrazu i dzwieku. CO do dzwieku to system srs sprawdza sie swietnie,wiem tez ze jest wiele watpliwosci do tego jakie glosniki posiada ten model. W moim sa to 10 watowe glosniczki. Co do panasonica to jest troche drozszy no i mi osobiscie bardziej podobal i podoba sie obraz z toshiby. Mam nadzieje ze choc troche Ci to pomoze. Pozdrawiam
 

rob75

New member
Moja walka toczyła sie do samego końca,własnie pomiedzy tymi modelami.
Co wybrałem to wybrałem,ale szczerze z obydwu bedziesz zadowolony.Bo są zbliżone BARDZO własciwościami ;-)
 

Poker Face

New member
Smużenie i anomalie podczas meczu piłki nożnej ?

Czy na tych modelach występuje jakieś smużenie i anomalie podczas meczu piłki nożnej ? Czy obraz cud miód 100hz malina ?
 
Do góry