Toshiba 26AV500PG

bialy_1

New member
Witam!
Patrząc na parametry i cenę tego telewizora, wydaje się on być bardzo dobrym, aczkolwiek czytałem opinię, że wydziela czasem straszny smród. Czy to prawda i czy w cenię do 1400zł z wysyłką dostanę coś lepszego?
Bardzo zależy mi na czasie, więc z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Paweł
 

jszm

New member
„Elektroniczny zapach”.

Minęło trzy miesiące i nikt z forumowiczów nie odpowiedział koledze Pawłowi na poruszony przez niego „śmierdzący” temat. Czyżby wszyscy pomyśleli, że nie jest to forum firm kosmetycznych?

A tak na poważnie, to nie słyszałem, żeby jakikolwiek telewizor wydzielał czasem „straszny smród”. Owszem, niektóre odbiorniki TV, raczej starszego typu, po dłuższym użytkowaniu w słabo wentylowanym pomieszczeniu, wydzielają jakiś taki specyficzny „elektroniczny zapach” (chyba ładniejsze określenie). Proszę również zwrócić uwagę, że niektóre starsze „prądowe” urządzenia (np. komputer, odkurzacz, suszarka) też wydzielają taki „e-zapach”, zwłaszcza jak ich wnętrze jest pełne kurzu. Ale na pewno nie jest to jakiś „straszny smród”.

Zapewne ta porada będzie już nieaktualna, bo kolega Paweł pewnie już coś kupił. Przejrzałem dane techniczne tej Toshiby i mimo wszystko polecam ten telewizor, bo jego parametry i cena faktycznie są niezłe.

Kończąc żartobliwie, proponuję dokupić jakiś dobry odświeżacz powietrza, dzięki któremu nawet w najbardziej upalne dni można poczuć się komfortowo, świeżo i przyjemnie.
 
Do góry