Toshiba 20GL1 - telewizor lcd 3D bez okularów - test.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 20GL1 - telewizor lcd 3D bez okularów - test.

006_P1240390.JPG

Tak aby nasze wrażenia pozostały na dłużej.
021_P1240187.JPG

http://www.youtube.com/watch?v=zBa-b...eature=related
Można sprawić że teraz w swoim komputerze będziesz miał 3 D be okularów - sprawdź.

010_P1240401.JPG

ten obraz żyje i zachwyca naturalnym ruchem.

018_P1240416.JPG

Na tym małym fragmencie filmu widać obraz 3D bez okularów
YouTube - Toshiba Regza 20GL1

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/65...izor-lcd-3d-bez-okularow-test.html#post633361
 

m2marek

New member
Ja nie widzę 3D w tych filmach, ani niczego co by miało to powodować. Nawet ujęcia nie starają się tego przedstawić.
 

GrzegorzN

New member
Ten pierwszy film to trochę taki żart chyba.
Co do drugiego to nie widzę żadnego 3D poza tym, że scenki zostały zrobione tak że obiekt zbliża się do obiektywu. Mam nadzieję, ze na żywo wygląda to na prawdziwe 3D.
 

accu

New member
Bez reklam
Ten pierwszy film to trochę taki żart chyba.
Co do drugiego to nie widzę żadnego 3D poza tym, że scenki zostały zrobione tak że obiekt zbliża się do obiektywu. Mam nadzieję, ze na żywo wygląda to na prawdziwe 3D.

Witam.
W zupełności się zgadzam , że nie widać żadnego 3D.(za mała wielkość ekranu)
Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przecież to jest demonstracja 3D . Żeby oglądać 3D w rewelacyjnej jakości bez okularów trzeba kupić ten telewizor.
 

z3

New member
Bez reklam
LOL a jak chcielibyście zobaczyć 3D na swoim monitorze rejestrowane 1 soczewką, poczytajcie o powstawaniu obrazu 3D, jakby można było to tak zobaczyć to nie trzeba by było tej całej zabawy technologicznej. Ja wybieram się aby zobaczyć to cudo.
 

luckystrikes

New member
Jakości nie komentuję, bo jak każdy rozsądny człowiek musiał bym zobaczyć zanim zacznę paplać, ale tak z innej bajki...
"20-calowy ekran LED-owy, o rozdzielczości 1280×720 pikseli."
"Sugerowana cena wyniesie 2.863 USD (8.695 PLN)."
Imo - ciekawostka, śliczna i ciekawa - być może nada jakiś kierunek rynkowi, jako prekursor trendu - ale poza czubkami i snobami, sorry... ale jakoś tego nie widzę - co nie zmienia postaci rzeczy że zobaczył bym toto chętnie ;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sugerowana cena była w sklepach w Japonii. Na Europę szykowane są modele o dużych przekątnych i ceny mają być europejskie czyli nie zaporowe.
Przypomnę że pierwsze plazmy na rynku w Polsce kosztowały 900.000 zł i się sprzedawały.
Postęp kosztuje !
 

luckystrikes

New member
Do pierwszej plazmy która pojawiła się w Polsce poniżej 100 k /Panasonica jak pamiętam.../, i która była już wtedy po sporych obniżkach ;-), w promocji dodawany był Daewoo Matiz :). Kolega był kierownikiem sklepu i pół galerii handlowej zwaliło się żeby to cudo zobaczyć... lol.
Dla odmiany za pierwszy monitor full hd /HPLP2465/ sam wywaliłem 3 lata temu 4 k, oczywiście że masz rację - postęp kosztuje... :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wiele osób na świecie ostrzy sobie ząbki na nową technologię. I rzeczywiście jest na co.
 

accu

New member
Bez reklam
No właśnie. W sprzedaży mają być dostępne 40/46 i 55 cali chyba. Więc standardowe rozmiary.

Witam.
Takie wielkości przekątnych ekranu pozwalają dopiero cieszyć się nową technologią , a nie "małe bzdety" ,które można traktować jako gadżet.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam

Witam.
Recenzent Szymon Adamus trafnie ocenił ten telewizorek . Tak jak myślałem telewizor (zastosowana w nim matryca)nie jest przystosowany jeszcze do dobrego odbioru obrazu zarówno w technologii 2D i 3D(nie ma dobrej konwersji 2D na 3D) , odbiera co prawda poprawnie obraz w technologii 3D , lecz muszą być dostępne bardzo dobrze nagrane w technologii 3D nośniki (np.filmy blu-ray 3D) lub programy telewizyjne nadawane w technologii 3D . Może za kilka lat sytuacja ulegnie zmianie ?

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
nie przesadzaj z tą jedną wadą - dla mnie kolejna wadą tego modelu - to tylko 20 cali oraz wielkość obudowy, ceny nie uznam za wadę - bo wiadomo nowinki kosztują
 

redlum

New member
Bez reklam
tak uważnie czytałem - tylko jeśli 20 cali jest taki duży - to 65 cali będzie niezłym kolosem :) No i duże modele mają kolejną wadę - jeszcze ich nie ma w sprzedaży - ba - nawet nikt ich na oczy nie widział :)
 
Do góry