TOPFIELD TF7700 problem gubi ustawienia

vsop22

New member
Ma ktoś może pomysł jaka może być tego przyczyna. Konfiguruję dekoder (język, programy itp.). Wszystko działa OK, ale w pewnym momencie włączam dekoder i wita mnie ekran instalacyjny (po angielsku). Od tego momentu żeby cokolwiek zrobć musze znowu wyszukać programy. Strasznie to męczące. To się powtarza. Na pewno przyczyną nie jest brak prądu albo coś w tym rodzaju. Możliwe, że to wina firmware'u?

Jak ktoś ma jakieś rozwiązanie to będę wdzięczny.

Wersja oprogramowania to TF-HSCP 7.00.24

Z góry dziękuję za pomoc.
 

sq9dxr

New member
vsop22 napisał:
Ma ktoś może pomysł jaka może być tego przyczyna. Konfiguruję dekoder (język, programy itp.). Wszystko działa OK, ale w pewnym momencie włączam dekoder i wita mnie ekran instalacyjny (po angielsku). Od tego momentu żeby cokolwiek zrobć musze znowu wyszukać programy. Strasznie to męczące. To się powtarza. Na pewno przyczyną nie jest brak prądu albo coś w tym rodzaju. Możliwe, że to wina firmware'u?

Jak ktoś ma jakieś rozwiązanie to będę wdzięczny.

Wersja oprogramowania to TF-HSCP 7.00.24

Z góry dziękuję za pomoc.

Witam!

Dziś miałem to samo z moim TF7000 firmware 7.00.31 - chodził 2 miesiące OK. Ciekaw jestem czy dałeś sprzęt na serwis i co stwierdzono ?
( Dobrze mieć backup kanałów no ale to nie jest rozwiązanie - sprzęt musi chodzić ok - szczególnie za takie pieniądze ).

Pozdrawiam
 
Do góry