Topfield HSCI7700 Pomocy!

mistrzuncio

New member
Witam, po zakupie topfielda wszystkie programy ftp HD chodziły ładnie, coś zepsułem i nie odbieraly mi zadne programy, musialem wlaczyc ustawienia fabryczne i jzcze raz ściągać programy z astry i hotbirda. Problem w tym, ze po ściągnięciu nie mam żadnych FTP HD typu anixe, premiere hd itp. Czy może mi ktoś pomóc , czy musze może wgrać softa, czy może ustawienia...prosze o pomoc
 
J

Judash

Guest
mistrzuncio napisał:
Witam, po zakupie topfielda wszystkie programy ftp HD chodziły ładnie, coś zepsułem i nie odbieraly mi zadne programy, musialem wlaczyc ustawienia fabryczne i jzcze raz ściągać programy z astry i hotbirda. Problem w tym, ze po ściągnięciu nie mam żadnych FTP HD typu anixe, premiere hd itp. Czy może mi ktoś pomóc , czy musze może wgrać softa, czy może ustawienia...prosze o pomoc

Sprawdz, czy masz sygnal na astrze?.Nie masz zadnych, czy tylko nie swieca?.Przeskanuj tylko transpordery na ktorych sa te kanaly.
 

mistrzuncio

New member
dzięki za odpowiedz

Judash napisał:
Sprawdz, czy masz sygnal na astrze?.Nie masz zadnych, czy tylko nie swieca?.Przeskanuj tylko transpordery na ktorych sa te kanaly.
jeszcze dwa dni temu mialem z astry sygnał , ściągałem automatycznie programy, ale przypominam bez HD, teraz nie mam sygnału "jakość" i nawet automatycznie (dzisiejsza próba) ściągnął mi tylko 15 programów. Nie wiem, czy to może ta pogoda która teraz jest, czy coś namieszałem w ustawieniach konwertera (jak powinien byc ustawiony konwerter dla astry-częstotliwość, diseqc) poziom mam 58% a jakość 0%. Próbowałem też pojedyńczo i nie widzi tych programów. Czy w USALS powinno być coś ustawione?
 
J

Judash

Guest
mistrzuncio napisał:
jeszcze dwa dni temu mialem z astry sygnał , ściągałem automatycznie programy, ale przypominam bez HD, teraz nie mam sygnału "jakość" i nawet automatycznie (dzisiejsza próba) ściągnął mi tylko 15 programów. Nie wiem, czy to może ta pogoda która teraz jest, czy coś namieszałem w ustawieniach konwertera (jak powinien byc ustawiony konwerter dla astry-częstotliwość, diseqc) poziom mam 58% a jakość 0%. Próbowałem też pojedyńczo i nie widzi tych programów. Czy w USALS powinno być coś ustawione?

Ustaw Hotbird diseq A, Astra diseq B. Potem dopiero rob wyszukiwanie kanalow.
 

mistrzuncio

New member
Odp.

Judash napisał:
Ustaw Hotbird diseq A, Astra diseq B. Potem dopiero rob wyszukiwanie kanalow.
ustawienia konwentera:
astra czest.konw.9750/10600
diseq 1.1 wylączony
diseq 1.0 Mini B
Obrotnica diseq 1.2:
nazwa satelity astra
transporder 1078/V/22000/9/10
obrotnica diseq 1.2 wlączona

I nadal brak jakości-0,0% , a poziom98%
Na hohotbirdzie jest poziom 98% a jakosc 86%
 
J

Judash

Guest
mistrzuncio napisał:
ustawienia konwentera:
astra czest.konw.9750/10600
diseq 1.1 wylączony
diseq 1.0 Mini B
Obrotnica diseq 1.2:
nazwa satelity astra
transporder 1078/V/22000/9/10
obrotnica diseq 1.2 wlączona

I nadal brak jakości-0,0% , a poziom98%
Na hohotbirdzie jest poziom 98% a jakosc 86%

Podaj jak masz diseq na Hotbird ustawiony.Roumiem, ze masz 2 konwentery?
 

mistrzuncio

New member
programy HD

Judash napisał:
Podaj jak masz diseq na Hotbird ustawiony.Roumiem, ze masz 2 konwentery?
tak mam dwa
wlasnie udalo mi sie sciagnąc przeszlo 800 programow z astry w tym tez HD wlasnie sprawdzam jakie sciagnąlem, zaraz napisze

anixe HD
astra HD
astra HD+
astra HD 01
Canal HD
pro sieben HD
sad 1 HD

to wszystkie, jakie mam FTP, nie ma premiere, a chyba wczesniej mialem.
Czy to wszystkie dostępne, czy są jeszcze jakieś?
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
mistrzuncio napisał:
tak mam dwa
wlasnie udalo mi sie sciagnąc przeszlo 800 programow z astry w tym tez HD wlasnie sprawdzam jakie sciagnąlem, zaraz napisze

anixe HD
astra HD
astra HD+
astra HD 01
Canal HD
pro sieben HD
sad 1 HD

to wszystkie, jakie mam FTP, nie ma premiere, a chyba wczesniej mialem.
Czy to wszystkie dostępne, czy są jeszcze jakieś?

Zalezy w jaki sposob je szukales. Jesli wybrales tylko niekodowane, to masz tylko te, ale jesli wybierzesz wszystkie transpordery, to znajdzie nawet kodowane, a Premiere HD, Discovery HD jest w kodowanych.
 

mistrzuncio

New member
Judash napisał:
Zalezy w jaki sposob je szukales. Jesli wybrales tylko niekodowane, to masz tylko te, ale jesli wybierzesz wszystkie transpordery, to znajdzie nawet kodowane, a Premiere HD, Discovery HD jest w kodowanych.
Tak, wybralem FTP i kodowane, są tam w kodowanych, ale premiere Hd chybabyło nie odowane, może tylko mi się tak wydaje...
Dzięki ci wielkie za pomoc w tej sprawie.
Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy z FTP to mam już wszystkie, czy są jezcze jakieś dostępne? I jezcze jedno pytanko, czy jest jakiś erotyk na FTP, mój kolega miał chyba kiedyś teqile, ale nie jestem pewien.
Pozdrawiam
 
J

Judash

Guest
mistrzuncio napisał:
Tak, wybralem FTP i kodowane, są tam w kodowanych, ale premiere Hd chybabyło nie odowane, może tylko mi się tak wydaje...
Dzięki ci wielkie za pomoc w tej sprawie.
Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy z FTP to mam już wszystkie, czy są jezcze jakieś dostępne? I jezcze jedno pytanko, czy jest jakiś erotyk na FTP, mój kolega miał chyba kiedyś teqile, ale nie jestem pewien.
Pozdrawiam

Paczka Premiere na bank jest kodowana, a teqila jest tez kodowana ;)...A ftp HD to raczej masz wszystkie.
 

Rywi

New member
Nowy firmware Topfield TF7700HSCI

Witam!!!
Dzisiaj na serwerze Topfielda został zamieszczony nowy
firmware o numerze 7.00.62. (23322). Nie wiem co zmienia
bo nie mam teraz możliwości sprawdzenia. Ci co mogą
niech piszą o zauwazonych zmianach.

Pozdrawiam
Rywi
 
Do góry