Top Spin 4

Peek

New member
Bez reklam
Witam
Dziś już mamy dostępne demko na PSN i X Live tytułowej gry. Jest to symulator tenisa. W porównaniu do części trzeciej trzeba przyznać, że gra stała się DOSKONAŁA! Część trzecia była mocno niedopracowana (wolna rozgrywka, słaby system uderzeń) tu to wszystko zostało zrobione od nowa genialnie! i w dodatku z Move! Jak dla mnie mistrz!!!
 

yarcoos

New member
Pogralem, choc to chyba za duzo powiedziane- poltora gigolca i nawet multi ze znajomkiem nie mozna pociac... Jak dla mnie to sporo wiekszy realizm niz w VT i te cukiereczki w postaci telewizyjnej oprawy. Generalnie spodobalo mi sie; kupie... jak stanieje, bo za 199, czy 249 w dniu premiery pewnie nie.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Pograłem dzisiaj na dwie osoby i stwierdzam że jest to najlepszy jak do tej pory tenis na konsole (grałem chyba we wszystkie). I mam na myśli nie to że jest najlepszy bo inne są słabe - gra jest po prostu kapitalna (na dwie osoby w każdym razie). Graliśmy mecz który trwał ponad półtorej godziny i przywiązanie do detali w tej grze poraża (im mniej energii to koleś coraz bardziej jęczy, poci się itp). Rewelka.
 
Do góry