Tnk hd

nonamed

New member
Witam, zamierzam zakupić zestaw TNK HD .

Mam obecnie C+ , zmieniłem telewizor i chcę dokupić coś z kanałami HD , TNK wydaje się być dla mnie najlepszym rozwiązaniem...

Czy ktoś korzysta z oferty HD ? Jakieś wrażenia ? Zastrzeżenia ? Problemy z dekoderem HD 2850ST ?

Dzięki :)
 

lisq1

New member
Witam, mam zestaw od tygodnia :) Krótko, ale wrażenia jak najbardziej pozytywne! Soft super dopracowany, zestawy kanałów w EPG, są opcje konfiguracji, dużo kanałów HD jak za taką cenę. Minusy: brak możliwości strojenia ręcznego kanałów, nagrania z dysku HDD są nie do odczytu po za dekoderem!!! Brak wyjścia coaxial. Tyle na chwilę obecną, najbardziej zawiodłem się niemożliwością odczytania programów nagranych na dysku, poza dekoderem :(
 

babylock

New member
najbardziej zawiodłem się niemożliwością odczytania programów nagranych na dysku, poza dekoderem :(

Dlaczego? przecież to podstawowa informacja. Używasz dysku do zapisu bez możliwości zgrania na kompa w celu obróbki i nagrywania np. na płytach. Z tym softem to dopiero niedawno jest w miarę O'K, ale nadal przydały by się zmiany np. w celu ustawiania swoich kanałów tak jak chcemy.
 

lisq1

New member
Ok, ja wiedziałem o tej informacji! Co nie zmienia faktu że jestem rozczarowany iż taka opcja nie istnieje. Rozumiem że wynika to praw i z ceny dekodera. Spróbuję to jakoś odszyfrować pod linuxem ale czy się uda? ;)
 

janusz

New member
Bez reklam
Nie wynika to z ceny dekodera, wszystkie oryginalne dekodery maja zblokowana możliwość nagrywania. Taka blokada to raczej koszt, więc podnosi cenę dekodera. Jedynie kupowane dekodery osobno niż karty moga nie mieć takiej blokady. Ciekawe czy dało by się to zmienić oprogramowaniem, w końcu dekodery maja USB z którego możnaby łczyć się w sieci i komputer mógłby korzystać z zasobów dysku dekodera.
 
Do góry