TLC - różnica między P725, C725 i C728

123tomek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć!
Po kilkunastu latach używania plazmy Panasonica przyszedł czas na przymiarkę do czegoś współcześniejszego (niestety na ekranie pojawiły się jakieś plamy i robią się coraz większe).
Wstępnie wybór padł na TLC 65P725 w cenie 3k, jednak widzę, że jest niemal identyczny 65C725 w cenie 3,3k oraz 65C728 za 4k.
Możecie mi w kilku słowach wyjaśnić najistotniejsze różnice i czy warto za nie dopłacać 300 lub 1000 zł? Ewentualnie czy rozważyć zupełnie co zupełnie coś innego w cenie ok 3k zł.

Ogólnie tv stoi frontem do okna ale niemal zawsze mam zasłonięte rolety (po części przez odbicia okna w tv - okno wschodnie). Do tv mam 2,5m, oglądany tylko na wprost. Zastanawiam się czy czasem nie będzie za wielki ale już raz plazmę kupiłem za małą i żałowałem. Tak czy siak głównie tv jest używany po godz. 17 więc słońca już w oknie nie ma (ale zwykle i yak roleta jest zasłonięta). Używam tv głównie do kablówki, netflixa, hbo max, prime video, czasem cda czy youtuba. Od czasu do czasu odpalam konsolę PS3 i okazjonalnie kompa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 65C728 - matryca 120 Hz, QLed
TCL 65C725 - matryca 60 Hz, Qled
TCL 65P725 - matryca 60 Hz

Z tych co podałeś najlepszy jest C728 , otrzymał tytuł najlepszego w Europie w klasie cena do jakości.
Masz dla niebieskich w specjalnej ofercie z dodatkowym pakietem gratisów o wartości 500 zł .
Do Twoich potrzeb realizuje wszystkie .
Przy tej odległości sięgałbym C728 z uwagi na potrzebę płynności.
 

przeeemek

New member
Jeśli można tutaj zapytać? Mam pytanko o 65c728. A nawet dwa.

W jakiej cenie macie teraz ten telewizor. Kolega z peppera pisał ostatnio, że zrobiliście mu bardzo dobrą ofertę z gratisami. To pierwsze.

A drugie. Wiem, że w tej cenie nie dostanę nic lepszego. Ten model jest udany, ale nie idealny.

Czytałem o problemach z dźwiękiem i zawieszaniem się telewizora. Możliwe, że google tv to poprawiło już.

Czy ta matryca naprawdę jest tak "ciemna"?

Wcześniej miałem Samsunga 49h6400, ostatnio w zastępstwie ue65nu7092 i teraz spróbować czegoś innego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W specjalnej cenie dla niebieskich razem z pełnym pakietem dodatkowo.
Napisz proszę na PW dostaniesz info.
 
Do góry