TL838 - Kompatybilność okularów 3D

accee

New member
Witam.

Zastanawiam się jak to jest z kompatybilnością okularów 3D pomiędzy Toshibą, a innymi producentami okularów?? Oryginalne okulary są stosunkowo drogie więc warto by było podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Ja osobiście wiem, że do TL838 psują okulary SAMSUNGA SSG-4100GB (sam testowałem i działa w 100%).

Czekam na info czy ktoś testował jakieś inne...

Pozdrawiam
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Na pewno działaja też okulary Panasonica - z tym że są one droższe. O samsungu nie wiedziałem, może przetestuję niedługo
 

kuncio

New member
czy ktoś jeszcze może potwierdzić działanie tych okularów samsunga ? ponieważ są znacznie tańsze od tych toshiby
 

adas100

New member
Odświeżam temat ;)
Jeśli ktoś mieszka w Warszawie lub okolicach to w Auchan w Łomiankach są okulary FPT-AG02G w bardzo dobrej cenie-jedyne 99 zł sztuka !!!
Nie wiem jak w innych Auchan w Polsce ale w Auchan na Białołęce nie ma ich ;)
 

snach

Member
Witaj Kolego,

mógłbyś sprawdzić czy będą dostępne w poniedziałek, a jeśli tak to można się z Tobą dogadać w kwestii zakupu 2 szt. i wysłania ich do mnie pocztą lub kurierem. Będę wdzięczy za pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam

snach

Odświeżam temat ;)
Jeśli ktoś mieszka w Warszawie lub okolicach to w Auchan w Łomiankach są okulary FPT-AG02G w bardzo dobrej cenie-jedyne 99 zł sztuka !!!
Nie wiem jak w innych Auchan w Polsce ale w Auchan na Białołęce nie ma ich ;)
 

witgit

New member
Witam.

Zastanawiam się jak to jest z kompatybilnością okularów 3D pomiędzy Toshibą, a innymi producentami okularów?? Oryginalne okulary są stosunkowo drogie więc warto by było podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Ja osobiście wiem, że do TL838 psują okulary SAMSUNGA SSG-4100GB (sam testowałem i działa w 100%).

Czekam na info czy ktoś testował jakieś inne...

Pozdrawiam
To się zdecyduj. W innym wątku pisałes że nie działają.

Witam.

Małe sprosotwanie!!

Otóż okulary SSG-4100GB NIE DZIAŁAJĄ Z TOSHIBĄ!!! MÓJ BŁĄD!!!!!

testowałem to w sklepie gdzie obok Toshiby stał Samsung 3D. I to wprowadziło mnie w błąd, gdyż okulary parowały się z Samsungiem a działały wtedy poprawnie na Toshibie. Po wyłączeniu Samsunga okulary wyłączały się.

Przepraszam z wprowadzenie w błąd.
 

Ostry1947

New member
W media expert są za 149 sam kupiłem 2 pary i to raczej w całej Polsce bo się nawet na stronie ogłaszają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry