Tizen w Samsung modyfikacja root??

lbn

New member
Marka: Samsung
Model: QE75Q80TATXXH
Chassis (płyta lub główne podzespoły):
Matryca/Panel (jeśli występuje):
Inne (uwagi):

Witajcie koledzy . Koledzy mam pytanie do was bo dzwoniłem do Samsung Polska i okazało się że wraz z zakupem dostałem aplikację Tizen która to jest ok ale jest tak zrobiona że wraz z nią dostałem aplikacje które mnie irytują i nie dają się usunąć z TIZEN tzn. jakiś Canal+ , HBO Go , itd.. brak możliwości usunięcia co mnie irytuje , pytanie moje jest takie czy jest sposób na pozbycie się tego g....a jakoś czy może jest jakieś oprogramowanie które dają takie możliwości . Szlak mnie trafił jak dowiedziałem się że wydając kupę kasy dostałem to czego nie chciałem i mają mnie w D...e zamiast mi pomóc .. Jeszcze trochę dojdzie do tego że wraz z oprogramowaniem tv będziemy dostawać reklamy ...


WIEM ŻE STRACĘ GWARANCJĘ , NIE JEST TO DLA MNIE WAŻNE , TO TAK DLA TYCH CO BY MI CHCIELI O TYM PRZYPOMINAĆ .

BARDZO PROSZĘ O KONKRETNE INFORMACJĘ A NIE WYWODY JAK TO CO NIE KTÓRZY POTRAFIĄ PISAĆ .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak wejdziesz w "Apps", potem wchodząc w aplikacje którą chcesz usunąć (np. HBO GO), klikasz z listy "usuń", to nie działa?
 

lbn

New member
Jak wejdziesz w "Apps", potem wchodząc w aplikacje którą chcesz usunąć (np. HBO GO), klikasz z listy "usuń", to nie działa?


Witaj właśnie że tak jest wchodzę w applikację w Tizen i część aplikacji tzn tych które to mi producent wsadził w firmwer nie da się usunąc zaciemniona opcja" USUŃ " te które sam instaluje można usunąć ...
 

lilocki

Member
Nie usuniesz tych dodanych przez producenta
Jedynym wyjątkiem jest Spotify...które da się usunac

Jednak po kilku dniac/tygodniu użytkowania telewizora, wraca ona jakimś magicznym sposobem ;-) na listę aplikacji

Od wielu już lat pisze się na tym forum
Jak również w sieci ....iż platforma dającą większe możliwości jest Android i telewizory na nim oparte

Nie czytałeś nic na ten temat ??

Ja rozwazajac zakup Q90T/ R pisałem na tym forum i pytałem o takie rzeczy
Brak Kodi zrekompensowalem kupując mi boxa

Że strata Ambilighta pogodziłem się na dwa-trzy lata do czasu zakupu nowego Phila (choć wiem że jest Govee itp zabawki)
Chyba ze Philips wypusci coś szybciej w 85calach na miniLED

Trochę mi też szkoda SmartTube (YT bez reklam xda developers) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry