TIDAL startuje w Polsce!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
tidal-large-tagline.e29a1281.png


TIDAL, serwis streamingowy oferujący ponad 25 milionów utworów, 75 tysięcy klipów HD oraz profesjonalną redakcję muzyczną, jest już dostępny w Polsce. Jest to idealna usługa dla wszystkich, którzy poszukują dostępu do muzyki w najwyższej, bezstratnej jakości a także informacji na temat ulubionych artystów przygotowanych przez profesjonalnych dziennikarzy muzycznych.

Dzięki umowom podpisanym ze wszystkimi najważniejszymi wytwórniami oraz wieloma niezależnymi, TIDAL, oferuje bardzo rozbudowany katalog utworów w jakości bezstratnej oraz 75 tysięcy plików video w jakości HD.

Serwis dostępny jest na urządzeniach przenośnych działających w systemach: iOS oraz Android; komputerach PC/Mac oraz ponad 30 systemach audio. Pełna lista platform, na których jest dostępny TIDAL znajduje się poniżej.

Cena miesięcznego abonamentu TIDAL HiFi wynosi 39,99 PLN.

Najważniejsze informacje:

  • ponad 25 milionów utworów
  • bezstratna jakość dźwięku (FLAC/ALAC 44.1kHz / 16 bit - 1411 kbps)
  • ponad 75 tys. klipów w jakości HD
  • własny zespół redakcyjny
  • dedykowana aplikacja dostępna na urządzeniach działających w środowiskach iOS/Android
  • web player dla komputerów PC/Mac
  • dostępność na ponad 30 systemach audio: Anthem, Airable by Tune In Media, Astell &Kern, Audeze, Audiovector, AudioQuest, Auralic, Aurender, Bel Canto, Bluesound & NAD, Dan D'Agostino, Definitive Technology, Denon HEOS, DTS Play-Fi, Dynaudio, Electrocompaniet, Harman Omni, HiFiAkademie, ickStream, JH Audio, Linn, Lode, McIntosh, Meridian, MartinLogan, Paradigm, Polk, Pro-ject, PS Audio, Raumfeld, Simple Audio, Sonos, Steinway Lyngdorf, Wadia, Wren Sound Systems
 

ramiro

New member
Kolejny serwis? Spotify, Dezer i Wimp nie wystarczą?

Fajnie, że jest wsparcie dla wielu urządzeń. Ale jak widzę dla oppo nadal brak...

A co do Spotify to czytałem artykuł, że coraz więcej wykonawców im ucieka z uwagi na niskie tantiemy i są coraz bardziej pod kreską.

Korzystałem z tego przez kilka miesięcy ale i tak wielu zespołów nie było.

Jak dla mnie to słabe rozwiązanie, kiedy jedne zespoły są dostępne tylko na Spotify, inne z kolei tylko na Wimpie. A chyba nikt nie będzie wykupował dwóch abonamentów, żeby mieć całą muzę którą lubi dostępną.

Dlatego wróciłem do tradycyjnych plików flac z dysku podpiętego do odtwarzacza. Nie muszę wybierać.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Kolejny serwis, który coś oferuje a tak naprawdę liczy na nabicie kieszeni właścicieli, którzy będą moczyć tyłki na jakiś ciepłych wyspach.
 
Do góry