Thomson W6 automatyczne włączanie

klarkkent

New member
Jakiś miesiąc temu kupiłem tv Thomson W6 40 cali. Od tygodnia telewizor sam się włącza o 5 rano. Funkcja automatycznego włączania z menu jest wyłączona. Jakieś rady jak temu zaradzić?
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Sprawdź w EPG czy nie masz czasem zaprogramowanego jakiegoś programu codziennie, cyklicznie o tej porze.
Mój LG jak ma zaprogramowany program z przypomnienem o audycji to jak jest wyłączony sam się włączy i jak się program skończy wg EPG to się wyłącza.
 

voyo909

New member
Witam też mam ten problem tylko że z telewizorem Thomson 40fz5533, też zakupiony niedawno tj jakieś 2 tygodnie temu reset do fabrycznych nie pomógł. Ktoś ma jakieś pomysły?
 

klarkkent

New member
Taką odpowiedź otrzymałem dziś z serwisu:
Proszę o uaktywnienie MENU-OBRAZ-KONTRAST(KOD NA PILOCIE 6425) – FUNKCJA BGM ( PROSZĘ WYŁĄCZĆ) Potem nie powinno być już problemu. Tv włącza się o 5 rano ponieważ pobiera aktualizację. Po wyłączeniu BGM nie powinien się włączać
 

voyo909

New member
Mógłbyś napisać gdzie ta funkcja BGM jest? bo nie rozumiem tego kod na pilocie ani jak wchodzę w menu>obraz>kontrast to nic tam nie mam takiego.
 

Adzio

New member
Witam mam podobny problem z Thomson 40fz5533 wyłączyłem chyba wszystko co się dało i dalej o 5 pobudka ;/ Gdzie dokładnie kryje się rozwiązanie problemu?
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Taką odpowiedź otrzymałem dziś z serwisu:
Proszę o uaktywnienie MENU-OBRAZ-KONTRAST(KOD NA PILOCIE 6425) – FUNKCJA BGM ( PROSZĘ WYŁĄCZĆ) Potem nie powinno być już problemu. Tv włącza się o 5 rano ponieważ pobiera aktualizację. Po wyłączeniu BGM nie powinien się włączać
A to podane stronę wcześniej, zacytowane, mimo że takie samo, jest nieprofesjonalne? Nie działało czy kolega miał problem z przeczytaniem ze zrozumieniem i wykonaniem poprawnie czynności?
 
Do góry