Thomson Intuiva

korkodyl

New member
Witam,

Jako ze moj znajomy chce kupic ten TV pytanie czy moze macie jakies doswiadczenia z tym modelem?
Bylem w MM, widzialem i ...jest GIT!
Ale ciekaw jestem Waszych opini!
 

Thomekk

New member
moi starsi wybrali sobie tego tv bo im sie wyglad podobal :) , obraz jak na lcd to spoko, ze zwyklej anteny to okropnie wyglada, ogladac przynajmniej z 3 metrow, cyfra to juz loozik, bardzo fajny obraz chociaz wiadomo zalezy od programu, paczka C+ plus TVN obraz super a takie HBO to bardzo czesto kaszana :p
 

Thomekk

New member
no wiesz, wedlgu mnie obraz wogole na lcd jest badziewny, ale po dwoch miechach sie przyzwyczailem, a ty chcesz ten tv tylko i glownie do zwyklej anteny ??
 

korkodyl

New member
Ma byc do DVD, konsoli i wlasnie TV
I wlasnie sie zastanawiam co bedzie na 37 calach z 3 metrow...
DVD i konsola bedzie git ale TV z kablowki Aster...
 

Thomekk

New member
do DVD i konsoli to spoko, ale z kablowki to moze byc zle, ja mam raczej baaardzo mocny sygnal z anteny i jak kumpel zobaczyl obraz na tym LCD to mnie wysmial ze jak mozna wydawac tyle kasy na tv co daje taki okropny obraz :) ale wiesz, przyzwyczaisz sie :)
 
Ostatnia edycja:

korkodyl

New member
TV bedzie kupowal znajomy :)
Ja mam Samsunga 26R51B i 2 metrow z kabla UPC jest bardzo dobrze. TVN, POLSAT wymiataja!
No ale 37 cali to juz duuzo wiecej - trza sie bedzie przejsc znowu do MM i z 3 metrow popodziwiac ta "ich" kablowke - jak tam da sie ogladac to w domu napewno bedzie lepiej :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ten Thomson ma wolna matryce AUO. Nie rozdziela dobrze koloru.
Design ok. ale to za mało. ma też wolne procesory.
Co bardzo widać na Kablówce - duże smuzenie.
Zdecydowanie - lepiej gra Sharp P 55 / nowy model/ - w nowej extra cenie 4995 zł
pozdrawiam
 
Do góry