Thomson 55FU5663

olo21

New member
Czy ktoś z posiadaczy może sprawdzić czy jak podłączy słuchawki lub głośniki pod wyjście słuchawkowe w TV (pod złączami USB), a następnie włączy TV na pilocie to pojawiają się takie dość nieprzyjemne pyknięcie (chyba 3)? Wygląda jakby sygnał dźwiękowy był ciut za wcześnie puszczany do wyjścia słuchawkowego nim jeszcze jakikolwiek dźwięk popłynie z TV.
Podobnie rzecz się ma przy wyłączaniu TV na pilocie. Na głośnikach wbudowanych tego nie ma.
Nie wiem jak temu zapobiec i czy jest to w ogóle możliwe.
 

brookss

New member
testowałem mezzmo na tv , wszystko ok ale brak napisów nie wiem czy da się cos w tym temacie zrobić.
Natomiast z 360 xbox radzi sobie doskonale.
 

owsiakone

New member
Nabyłem ten model parę dni temu i dołączam się do opinni forumowiczów, telewizor bez zarzutu, może poza dźwiękiem, ale z tym można sobie łatwo poradzić.
Drobne pytanie do wyposażenia, czy mieliście dołączone do kompletu okulary 3D ? Ja ich nie znalazłem i nie wiem czy trzeba dokupić czy strze3lić kogoś w ucho;p ?
 

owsiakone

New member
Niestety tv kupiony w Belgii, w sklepie mowia, co tez potwierdzilem w opisie w necie, ze tv jest 3D ready co znaczy, ze moze wyswietlac 3D jak sobie okularki kupie. Moze jak kupowales to promo bylo i okulary dolaczyli do kompletu. W kazdym razie dzieki za info. Zastanowie sie czy chce wydawac tyle kasy na okulary, narazie testuje na pozyczonych.
 

olo21

New member
Czy ktoś z posiadaczy może sprawdzić czy jak podłączy słuchawki lub głośniki pod wyjście słuchawkowe w TV (pod złączami USB), a następnie włączy TV na pilocie to pojawiają się takie dość nieprzyjemne pyknięcie (chyba 3)? Wygląda jakby sygnał dźwiękowy był ciut za wcześnie puszczany do wyjścia słuchawkowego nim jeszcze jakikolwiek dźwięk popłynie z TV.
Podobnie rzecz się ma przy wyłączaniu TV na pilocie. Na głośnikach wbudowanych tego nie ma.
Nie wiem jak temu zapobiec i czy jest to w ogóle możliwe.

Czy ktoś może to sprawdzał?
 

balekk

New member
w necie można nabyć ten TV za ok. 3,5 tys ...
czy w waszej ocenie (użytkowników tego TV) warto nabyć tego Thomsona?
mam jeszcze techniczne pytanko odnośnie 3D; czytałem w necie jakąś opinię że ten tv ma problem z odtwarzaniem filmów mkv w 3D - czy ktoś to potwierdzi?
 
Ostatnia edycja:

owsiakone

New member
wylaczenie wbudowanych glosnikow ?

Ostatnio podlaczylem soundbara pod zlacze optyczne i przy odtwarzaniu filmu z lapka poprzed hdmi spotkalem sie z problemem braku synchronizacji pomiedzy glosnikami wbudowanymi i soundbarem (dzwiek w soundbarze byl lekko opozniony). W innych TV jest opcja wyboru pomiedzy glosnikami zewnetrznymi a wbudowanymi, w tym modelu nie widze mozliwosci wylaczenia tych wbudowanych. Czy cos przegapilem ? (przkopalem wszystkie menu i nie widzialem zadnej aktywnej opcji) czy tez nie da sie zmutowac glosnikow TV ?
 
Do góry