Thomson 50ua6406 vs Panasonic tx50cs630

gumonek

New member
Witam serdecznie kolegów z forum! Na po świętach zaplanowałem kupno tv i wybór padł na panasonica tx50cs630 w sumie już było przybite poplute itd. do momentu jak trafiłem na tv Thomson 50ua6406. Co możecie powiedzieć na temat tego konkretnego modelu? Moje odczucia po wizycie w sklepie: Jakość obrazu rewelacyjna, najlepsza na sklepowej ścianie (a było tam sporo tv w cenach ponad 3 tys), czerń czarna, biel biała, duża głębia kolorów, duże nasycenie barw, płynny obraz. Ekran ten ewidentnie wyróżniał się jakością na tle pozostałych, te kolory i płynność ruchu. No i cena poniżej 2,5tys. Wary opadły. Ponadto 4k (nie celowałem w tą technologię), podświetlanie direct led (*1), pilot z żyroskopem (*2). Do pełni szczęścia brakuje jedynie tęczy i jednorożców. Wszystkie tv wyświetlały ten sam obraz z tego samego źródła, wszystkie szły na standardowych ustawieniach obrazu - natural (sprawdzone - ach ten niewierny Tomasz). Co możecie powiedzieć na temat tego konkretnego modelu? W sieci bardzo mało na temat tej marki, a o konkretnym modelu już nie wspomnę. Opinie jakie znalazłem zaczynają od: Chińskiej tandety z rodowodem TLC made in Tesco przez "zaczęli stawiać na jakość" skończywszy na wdrożeniu konkurencyjnej technologii dla OLED, ba w sumie ponoć nawet lepszej... Jeden ktoś na tym forum o nowych tv dobrze pisał. W kilku wiadomościach pojawiała się m.in nazwa tego modelu jako tv do polecenia. Miał ktoś z kolegów do czynienia z tym tv? Jaka jest jakość wykonania tej marki, awaryjność, serwis gwarancyjny itd.? Jak działa smart, usb, itp ? I pytanie czy warto?

ps. Jednym z tv wiszących na ścianie był Thomson FHD 55FA5404 - wyświetlał jeden ze słabszych obrazów, a już z powyższym modelem nie było co porównywać.

*1 - tę informację znalazłem w opisie modelu na stronie internetowej jednej z dużych sieci sklepów
w elektroniką
*2 - gdzieś mi ta informacja wpadła w sieci, zweryfikuję w sklepie.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam widziałeś najlepiej. Thomson dokonał wielkich zmian.
Jest trzecia firma na świecie.
To dobra oferta.
 

Rafal7

Banned
Spojrzałem teraz na cene tego Thomsona i pierwsza lepsza oferta za 2400 50 cali, pamiętam jak kiedyś za Samsunga 37d5500 właśnie tyle płaciłem, ależ się pozmieniało to wszystko.
 

gumonek

New member
Na stronie pisze jedynie 400hz clear motion index,
Te pytanie do znawców tematu, pasjonatów i ludzi w temacie, którzy chcą doradzić a nie wcisnąć bubel. Ceny teraz spadają i panasonic teraz kosztuje 2550 (było 3tys)
 
Do góry