Thomson 49UC6303 w Tesco

oszołom

New member
Cześć.
Jest w Tesco telewizor 4K marki Thomson 49UC6303 z okazji Black Friday za 1699pln.
Cena wydaje się bardzo dobra, ale nie ma żadnej wzmianki o tym telewizorze w sieci ani tutaj.
Jest opsany model 43", czy tym opisem się sugeorwać?
I czy warto brać ten telewizor jako następca plazmy LG4700 HD-ready - ma dopiero 5 lat, i zastanawiam się czy to jest ten moment aby okazyjnie kupić "przyszłościowy" model 4K.
Warto?.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Cześć.
Jest w Tesco telewizor 4K marki Thomson 49UC6303 z okazji Black Friday za 1699pln.
Cena wydaje się bardzo dobra, ale nie ma żadnej wzmianki o tym telewizorze w sieci ani tutaj.
Jest opsany model 43", czy tym opisem się sugeorwać?
I czy warto brać ten telewizor jako następca plazmy LG4700 HD-ready - ma dopiero 5 lat, i zastanawiam się czy to jest ten moment aby okazyjnie kupić "przyszłościowy" model 4K.
Warto?.


Co do przyszłości 4K to bym był ostrożny :), telewizory 8K zaleją sklepy w roku 2019 /20
a Telewizory 4K znikną z półek sklepowych pewnikiem 2024/5
Więc możesz poczekać na 8K te 4-5 lat jak Ci się nie spieszy , lub możesz brać tego Thomsona
jak masz Ciśnienie, a za 5 lat kupisz 8K. No a w 2030 to juz będzie 16K
 

oszołom

New member
zmiana priorytetu

Cześć.
Jako że założyłem dwa wątki w krótkim odstępie czasu odnośnie odbioru - zmieniły się priorytety.
TV w salonie na razie zostaje, w końcu ma dopiero 5 lat i poczekam na tą rewolujcę 8K w2019 roku.
Wrócił temat TV dla synka pod konsolę i TV - dokonałem wyboru i będzie to budżetowuy
TCL U43P6046 4K. Czytając pobieżnie wątki, doszedłem do wniosku, że w tej klasie cenowej właściwie nie ma lepszego wyboru.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten wystarczy mu w zupełności i z input lagiem i z jakością. A dla młodego aplikacje i tak będą najważniejsze.
 
Do góry