The Last of Us

Carbon_

New member
Bez reklam
i3BvlDD6g0kxp.gif


Cudo. W tej generacji chcę jeszcze zagrać w GTAV, Bioshock Infinite, The Last Guardian i .. The Last of Us :D

Resident 6 i Half-Life 3 niech już robią na przyszłe konsole i będę happy.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Wiedzialem, ze Ogr zacznie temat tej gry :)

A czy to bedzie cudo, trzeba poczekac, na razie mamy fajnie zmontowany trailer z klimatem filmyu Jestem Legendą. Niech dadzą konkretny fragment z czystego gameplayu, to bedziemy mogli dywagowac ;-)

3 w 1: Jestem Legendą, Droga oraz Walking Dead :)
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
wygląda bardzo ciekawie i wpadł na listę must have, ND gre robi juz dwa lata więc może podobnie to wyglądać w ruchu
 

pa3

New member
Bez reklam
Pytanie brzmi czy będzie to kolejna gra z cyklu "ubij zombiaka i do przodu - ubij zobiaka i... tak w kółko", czy może coś więcej - mroczne klimaty otoczone ciężka fabułą?

Za lokację będzie odpowiadać m.in. typek od Enslaved (grałem :)), więc dizajn świata może być nawet lepszy od serii Uncharted.
Fajnie że Sony w końcu postanowiło wykorzystać kapitalny silnik, który był zarezerwowany tylko dla przygód Nathan"a, oby tylko na efekcie wizualnym się nie skończyło. Podobno ND podzieliło się na 2 zespoły - ci od uncharted i reszta (którzy zapewne grzebią przy The Last of Us)
 

crimson-pirate

New member
Nie rozumiem skojarzen z im the legend gdzie nie bylo czuc ciezkiego klimatu w ogole :) Natomiast jest to dla mnie praktycznie kopia STAKE LAND.
Film z bardzo dobrym klimatem , znacznie lepszy jak dla mnie niz Im the Legend. Polecam jak ktos lubi te klimaty.
Uncharted to do mnie przemawia , wyrobiona marka jakosc za ktora mozna zaplacic. Tak samo jak jest z Blizzardem. Warto czekac i warto kupic.
 

mietek099

New member
Ciekawe, ciekawe... JAk już ktoś wyżej wspomniał nie możńa narazie o grze nic powiedzieć bo nie zaprezentowano żadnego gameplay'u, ale też jestem dobrej myśli gdyż uwielbiam takie klimaty. Co do adaptacji filmowych (prócz wymienionych powyżej) to mi momentalnie przyszedł go głowy film ze świetnym klimatem pt. "28 dni później".
 
Ostatnia edycja:

dawid3k

New member
Studio Naughty Dog + elementy związane z potworami = HICIOR :) Trochę pewnie będzie zajeżdżać serii Uncharted, ale i tak kupię.
 

pa3

New member
Bez reklam
Mamy nowe informacje:

- gra zapewni nam o wiele większą swobodę od serii Uncharted
- w trakcie zabawy boleśnie odczujemy brak amunicji
- strzelanie do przeciwników wcale nie będzie tutaj na porządku dziennym

No no, widać ND odcina się od dzisiejszych standardów (sieka + byle do przodu).
Coraz bardziej czekam na ten kawał (zapewne dobrego) kodu.
 

pav3l

New member
Bez reklam
@mataman - tak wracając do klimatu filmów, to chłop ma rację. Klimat I am a legend, 28 days later, potem następca, 28 weeks later - ....sam się kojarzy....
 
Do góry