"The Last Jedi" będzie pierwszym dyskiem Blu-ray wytwórni Disney z Dolby Vision w technologii UHD.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"The Last Jedi" będzie pierwszym dyskiem Blu-ray wytwórni Disney z Dolby Vision w technologii UHD.



"Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" pojawią się 13 marca w Internecie, a dwa tygodnie później na UHD Blu-ray - potwierdził Disney. Będzie to pierwszy UHD Blu-ray w Dolby Vision.
Dolby Vision i Atmos
Film, napisany i wyreżyserowany przez Riana Johnsona, zdobył pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających filmów roku 2017. Wydaje się również, że podzielił odbiorców. Niemniej jednak fani Gwiezdnych Wojen otrzymują dobrą wiadomość, ponieważ najnowsza odsłona serii zawiera najlepszą jakość obrazu i dźwięku.
Disney / Lucasfilm potwierdził, że wersja U-Blu Blu-ray, która ukaże się 27 marca 2018 roku, będzie zawierać zarówno Dolby Vision HDR, jak i Dolby Atmos.

- "Ta wersja jest pierwszym tytułem Disneya dostępnym na płycie Blu-ray 4K Ultra HD w Dolby Vision HDR i z wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos, dostarczającym konsumentom wrażenia wizualne i akustyczne" - mówi studio.

[youtube]Ecd4eA067P0[/youtube]

Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi
Ale będziesz potrzebować odrobiny cierpliwości, jeśli planujesz kupić dysk. Hollywood nadal opóźnia wydanie swoich płyt - a Disney nie jest wyjątkiem. "Star Wars: The Last Jedi" pojawi się w serwisach streamingowych 13 marca, "dwa tygodnie później dysku Blu-ray 4K Ultra HD i Blu-ray czyli okoo 27 marca" - podaje Disney. To prawie tak, jakby zachęcali klientów do zakupu wersji online.

Nie jest jasne, czy wersja online będzie również prezentowana w Dolby Vision, ale z pewnością jest wiarygodna. Ponadto film będzie dostarczany z mnóstwem dodatków, w tym komentarzem Riana Johnsona, usuniętych scen, przechwytywaniem ruchu i wieloma innymi.
Szczegóły dotyczące cen nie zostały ogłoszone.
flatpanelshd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja inne mam zdanie - robią tak bo chcą jak najwięcej zarobić, wcale nie zdziwiłbym się jakby np. film z wersją 3d wyszedł jeszcze później.. :) Ich tok myślenia jest bardzo prosty, trzeba z ludzi wydoić tyle na ile jest to możliwe.. Żaden film nie ma tylu fanów na świecie co SW,a ludzie są w stanie duzo zrobić dla pewnych rzeczy... Ja patrząc np na film LOTR najpierw miałem wydanie zwykle na dvd, potem rozszerzone na dvd, potem zwykłe na BR, a na koniec kupiłem rozszerzone z dodatkami na BR - a to jest ciągle ten sam film i takich ludzi było dużo. Osobiście myślę, że w przyszłości wcześniejsze części wyjdą w 4k - to kwestia czasu, skoro można na tym zarobić.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na szczeście to producent decyduje i wie na czym ma zarabiać.
I robi to jak widać znakomicie.
 
Do góry