Th Py800

bojki

Member
Witam,

Mam takie podchwytliwe pytanie, z jakiego powodu, brakuje postow o PY800 a zatrzesienie jest pytan i opisow do PV8/80, PY80/85.

Czy jest to spowodowane tym, ze tak malo osob kupuje ten TV - cena, dostępność?
Czy moze, jest on tak dobry, ze nie ma sie o co pytac, bo cala obsluga jest jasna i nie pojawiaja sie zadne problemy?:)
Czy moze, obsluga i wiele pytan, dot. sposobu polaczenia są podobne do poprzednich modeli?

Pozdrawiam i WESOŁYCH I SPOKOJCH ŚWIĄT!!!
Piotr
 

Foxxx24

New member
Właśnie największy problem w przypadku tego modelu to dostępnośc,a po drugie najczęściej kupowane są właśnie PV80tki oraz PY80/85 ze względu na najlepszy stosunek cen do możliwości:)

Co do obsługi jest ona dokładnie taka sama jak w innych modelach,to po pierwsze,a po drugie faktycznie jest on świetny i nie słyszałem o żadnych większych problemach czy awariach.:)


Pozdrawiam
 

martin72

New member
Ja właśnie kupiłem niedawno (tydzień temu) 50PZ800

w sklepie internetowym redcoon.pl. , czas oczekiwania wynosił 3 dni od chwili złożenia zamówienia do momemtu przywozu TV do chaty. Jak na rzaie trudno mi coś jeszcze konkretnego napisać bo dopiero zaczynam go rozgryzać. Mam go podłączonego do n-recordera przez HDMI. Jeśli idzie o HD to naprawde kopara spada w dół :) w SD niektóre stacje też rewela np niemieckie ARD i ZDF, szczególnie jak sygnał jest ze studia to trudno uwierzyć że to tylko SD....pozdro i jeszcze Wesołych Świat Bożego Narodzenia
 

jarmar

Member
50pz800

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem 50pz800 (od 2 tyg.) Kupiłem go w Audioplaza z Poznania, termin oczekiwania 2 tyg.
Obecnie przeprowadzam wypalanie (tryb kinowy i ustawienia na ok.50%)
Czy ma ktoś jakieś propozycje co do póżniejszych ustawień?
 
Do góry