TH-58PY800 vs ps58b680 vs ps63b680

BRABUS

New member
Witam,
W ciągu najbliższych tygodni zamierzam kupić plazmę. I tak oto zastanawiam się nad modelami jak w tytule.
- odległość 3m-6m (narożnik)
- dekoder HD cyfrowego polsatu
- przeznaczenie: praktycznie każdy rodzaj - kanały SD, HD, bluray, dvd, gry(PS3).

Co wybrać? Może jeszcze inny model? Prosiłbym o odpowiedzi z uzasadnieniem.

Z góry dziękuję
T.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę mała szczególnie ta bliska odległość.
Zostałbym na wielkości 58" uwzględniając "praktycznie każdy rodzaj - kanały SD".
Natomiast na prezentacjach częściej wybierany był Panasonic.
Zresztą poproś o prezentację - sam najlepiej wybierzesz.
O ceny dla niebieskich - pytaj na priw.
 

filo36

New member
Witam,
W ciągu najbliższych tygodni zamierzam kupić plazmę. I tak oto zastanawiam się nad modelami jak w tytule.
- odległość 3m-6m (narożnik)
- dekoder HD cyfrowego polsatu
- przeznaczenie: praktycznie każdy rodzaj - kanały SD, HD, bluray, dvd, gry(PS3).

Co wybrać? Może jeszcze inny model? Prosiłbym o odpowiedzi z uzasadnieniem.

Z góry dziękuję
T.


sprzedałęm LCD 52 cale kupiłem 63 plazma samsung i wiem, że to był dobry ruch, odległość z jakiej oglądamy to 4 m.
 

BRABUS

New member
no i wziąłem SZAJSUNGA 63... niestety bzyczy strasznie! słyszałem, że 680tki nie bzyczą ale jednak to nieprawda. wkurzony jestem na maksa. Obraz, wygląd naprawdę super ale to bzyczenie to jakaś porażka.
 

BRABUS

New member
Kupiłem w sklepie internetowym, pudełko trochę porozcinałem na bokach i nie jestem pewny czy mi z tego powodu nie odrzucą . Zresztą gabaryt tv to też utrudnienie a w ogóle dla mnie to dziwne. Ogólnie nie chcę zwracać a wymienić na inny. Ktoś powinien przyjechać, sprawdzić i w razie potwierdzenia mojego zgłoszenia wymienić lub gdyby usterka pojawiła się później po prostu naprawić. Na razie zgłosiłem reklamację do sklepu (mają taką specjalną do 3 dni do momentu zakupu) i zobaczymy jak zareagują. Mój kolega miał bzyczenie w 850 i po wymianach dał sobie spokój przy 4, dali mu jakąś matę wygłuszającą.


Na razie dostałem coś takiegio:
"Witam, proszę podać dokładny adres gdzie znajduje się TV oraz dokładny nr seryjny z tabliczki znamionowej. Wyślemy technika do naprawy w domu."



 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
no i wziąłem SZAJSUNGA 63... niestety bzyczy strasznie! słyszałem, że 680tki nie bzyczą ale jednak to nieprawda. wkurzony jestem na maksa. Obraz, wygląd naprawdę super ale to bzyczenie to jakaś porażka.

no właśnie - plazma byłaby swietnym tv gdyby nie bzyczenie, niektórzy piszą kłamstwa że jakieś tam modele są bezgłosne, że z 2m. nic już nie słychać i takie tam - jeszcze raz powtarzam każda plazma bzyczy (konkretnie przetwornica prądu) a kto twierdzi inaczej kłamie albo jest głuchy, sam już dawno wymieniłbym swoje lcd na plazme ale dla mnie cisza w nocy na tv jest priorytetem
pozdro 4all
 

BRABUS

New member
no właśnie - plazma byłaby swietnym tv gdyby nie bzyczenie, niektórzy piszą kłamstwa że jakieś tam modele są bezgłosne, że z 2m. nic już nie słychać i takie tam - jeszcze raz powtarzam każda plazma bzyczy (konkretnie przetwornica prądu) a kto twierdzi inaczej kłamie albo jest głuchy, sam już dawno wymieniłbym swoje lcd na plazme ale dla mnie cisza w nocy na tv jest priorytetem
pozdro 4all

gdyby tak było to byłbym spokojny, ale w mojej rodzinie też są plazmy i nigdy nie słyszałem denerwującego bzyczenia ( a i w ciszy też w odwiedzinach oglądamy). Pewnie bzyczą wszystkie ale żeby aż tak mocno to nie wydaje mi się.
pzdr
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
ogladam TV (plazma) z odleglosci niecalych 3m, slysze n-recorder gdy cos "sciaga" (irytuje mnie to szczerze mowiac) slysze wyraznie wentylator w notebooku lezacym dwa metry ode mnie, ale zadnego "bzyczenia" w TV nie slysze pomimo ,ze naprawde staram sie je uslyszec po naczytaniu sie o tym....
fakt- dzwiek idzie zawsze przez ampli , czasami cicho (pozny wieczor) jednak "niemego kina" nigdy nie ogladam...
 
Do góry