Th-50pz800e

stoyu

New member
Witam, podobno jest możliwość odtwarzania filmów z karty SDHC na tym telewizorze, ale zastanawiam się i nie mogę nigdzie znaleźć z jakimi filmami jest ta plazma kompatybilna. Mam kilka filmów o rozszerzeniu .mkv. Czy wie ktoś czy TV odtworzy mi te filmy z karty? Jeśli nie, to jakie formaty jest w stanie z karty odtworzyć, bo doszedłem do wniosku, że kupię sobie SDHC 16GB i dzięki niej będę mógł oglądać filmy w najlepszej jakości, po jakimś czasie szykuje się na zakup PS3, ale czekam aż znajdę gdzieś nówkę za 1000 zł. Jeśli jest ktoś kto może mi pomóc, będę wdzięczny.

znalazłem na instrukcji jakie filmy mogą być odtwarzane z kart, a więc:
Pliki kompatybilne ze standardem SD-wideo wer. 1.2 [MPEG-2 (format PS) i AVCHD z dźwiękiem formatu MPEG-1/Layer-2 lub Dolby-Digital.

trochę się przezaiłem. Telewizor Full HD, a "Pliki kompatybilne ze standardem SD-wideo" czy jednak nie uda mi się oglądać filmów HD z karty...?
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
O ripach mkv to raczej zapomnij....

Za to z pewnością będą odtwarzane pliki video AVCHD nagrane np. kamerą HD.
 

martin72

New member
złącze złączem... tyle, że w zamysłach projektantów

zapewno chodziło aby można sobie było na plazmie pooglądać fotki zrobione Lumixem ;-) albo video nagrane kamerką cyfrową HD..... A tu ludziska by chcieli już z tego zrobić nie wiadomo co :-D Ale chętnie poczytam co komu się jak udało bo sam posiadam dokładnie ten typ teliwizorka....pozdro
 

stoyu

New member
Mam pytanie do kogoś, kto posiada kamerkę HD, a mianowicie. Jak kamerka zapisuje pliki nagrane? Jakie jest ich rozszerzenie i w jakie foldery są one zapisywane? Ponieważ konwertowałem filmy do m2ts i ts, ale telewizor w obu przypadkach ich nie odczytał z góry dziękuję.

Pomoże ktoś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry