TH-46PZ800U TH-46PZ850U - jakie polskie odpowiedniki

szczuro

New member
na amerykanskiej stronce znalazlem takie modeleTH-46PZ800U
TH-46PZ850U

czy mamy jakies polskie ich odpowiedniki albo czy jest planowane ich wprowadzenie np jakis modeL 46PY800 i 46 PY850

jak wszem i w obec wiadomo w Polsce mamy 3 modele dostepne
TH 46PY8
TH 46PY80
TH 46PY85


pozdrawiam
 

szczuro

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

czy piszac ze PY800 beda, miales na mysli rozne modele w tym odpowiednik wersji 850 ?
no i kiedy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj drogą e-mailową uzyskałem informacje z Panasonic Polska, że model TH46PZ85 nie bedzie sprowadzany do naszego kraju :(
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ja bym ich tam w Panasonic Polska solidnie przetrzepał. Już nie pierwszy raz pracownicy odpowiadają, że dany model nie będzie sprowadzany do Polski, nie wspominając ani słowem o tym, że w Polsce będzie jego odpowiednik o nieco innym oznaczeniu.

ArtS :)
 

RheeTCT

New member
850 to model najwyższy z serii,jak na razie tylko zapowiadany(przynajmniej u nas) - ja nie wiem,czy w Polsce w ogóle będzie,dlatego pytałem czy jego dotyczy informacja.Obecnie jest w sprzedaży od ok.2 miesięcy PY80,PY85 oraz wersja 42" PY800(ten krócej ,a czekamy na 50").Modele oznaczone PZ to w zasadzie te same tv tylko przeznaczone na inne rynki(drobne różnice).Więc jeśli Ci odpowiedzieli,że nie będą sprowadzać PZ 85 to nic nowego ,bo nigdy nie zamierzali.Natomiast jeśli info dotyczyło PZ 850 to może oznaczać,że nie będzie u nas PY 850(bo tak by się nazywał u nas PZ).
 
Do góry