TH-42PY800 czy może plazma Pioneera???

Foxxx24

New member
Najważniejsze,że jesteś zadowolony z własnego wyboru:)

No niestety z SD bywa różnie bardzo zwłaszcza jeśli się ma analog,ale dopiero przy N-ce czy Cyfrze + wszystko gra pięknie więc możesz to rozważyc:)

Ja też właśnie będę kupował ten model,ale widze już,że 50tka tanieje:)


Pozdrawiam
 

lon

New member
Ponieważ po raz pierwszy piszę na tym forum, więc jak każe tradycja i dobre obyczaje witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.

A teraz do rzeczy; przez kilka ostatnich tygodni z zaangażowaniem czytałem każdy post dotyczący plazm i LCD, szczególną uwagę zwracając na plazmę Panasonica PY800 i Pioneera oraz LCD Samsung seria 8. Kilka razy zmieniałem decyzję z plazmy na LCD i odwrotnie ... no i w końcu zdecydowałem się na plazmę Panasonica TH-42PY800. Od kilku dni stoi sobie u mnie na stoliku i cieszy swoim przepięknym obrazem oczy moje i mojej całej rodzinki :-D! Nie żałuję w żadnym calu podjętej decyzji!!! Obraz nawet z analogowej UPC bardzo, bardzo przyzwoity, filmy z DVD - czuję się jak w kinie, pomimo tego, że na razie nastawy idą tak na 50%; A może być tylko lepiej, bo planuję zakup Blue ray-a:D. Niezdecydowanym ze wszech miar polecam ten odbiornik - dla kina i tv nie ma nic lepszego!!! Gdybym tylko miał trochę więcej miejsca :( na pewno kupiłbym 50 cali, choć jak przywieźli 42 calowy to wydawał mi się ogromny.

Kończąc chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za komentarze i uwagi, bo nie ukrywam, że TV kupiłem "w ciemno" nie widząc go na oczy, a bardzo mocno w podjęciu decyzji brałem pod uwagę komentarze forumowiczów, które rzeczywiście bardzo pomogły podjąć decyzję.
No i jeszcze jedna rzecz - nawet moja druga połowa jest zadowolona i sama nawet mówi, że mógłby być większy - choć jak przywieźli to myślałem, że mnie wyrzuci za drzwi razem z moim nowym nabytkiem:mrgreen:

jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam
 

aj.

New member
Mam prośbę do szczęśliwych posiadaczy 42PY800 - sprawdźcie jak działa odtwarzanie filmu AVCHD nagranego kamerą HD z czytnika SD w TV. Czy na karcie SD musi być zorganizowana struktura katalogów czy odtwarza pojedyńcze pliki np. MTS?
 

xatt

New member
mam prośbę do posiadaczy 42py800. Kupiłem go wczoraj i interesuje mnie jakie macie poustawiane parametry obrazu, tj..Rodzaj obrazu, kontrast, jaskrawość, kolor, ostrość...bo ja wszystko po połowie tylko kontrast prawie na full, poza tym czy włączone: sterowanie kolorami, P-NR, 3D-Comb a w menu "ustawienia: czy włączony Intelligent Frame Creation? Uprzejmie proszę o odpowiedź...
 
Do góry